Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Prečo zvoliť zabezpečovací systém Ajax?

Certifikovaný a medzinárodne oceňovaný poplachový zabezpečovací systém

Ochrana proti vlámaniu

Systém je certifikovaný pre stupeň zabezpečenia 2 podľa ČSN EN 50131-1

Ochrana proti požiaru a CO

Vzájomne bezdrôtovo prepojiteľné detektory požiaru a oxidu uhoľnatého

Ochrana proti zaplaveniu

Miniatúrny detektor zaplavenia pre včasnú reakciu na únik vody z ohrevu, vodovodu alebo odpadu

Video dohľadový systém

Podpora bezpečnostných kamier výrobcov tretích strán pre verifikáciu poplachu

Harmónia high-end komponentov
a technológií

Produkty Ajax sú navrhnuté a skonštruované od základov a bez akýchkoľvek kompromisov.

Pri výrobe produktov Ajax sú používané len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie súčiastky, ktoré sú zapuzdrené v odolnom a dizajnovom kryte. V kombinácii s unikátnymi patentovanými technológiami tak produkty Ajax poskytujú neprekonateľnú kvalitu výkonu a zabezpečenia.

Komplexný bezpečnostný systém s ľahkou ovládateľnosťou

Zabezpečovací systém Ajax je produktom modernej doby, kedy sa výpočtová technika stáva neustále komplexnejšou, avšak jej využitie sa rozširuje o to viac rýchlejšie.

Zabezpečovací systém Ajax sa ľahko inštaluje, prispôsobuje, ovláda, monitoruje a čo je hlavné... ku všetkému stačí len pár kliknutí prstom na displej Vášho mobilného telefónu.

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax!

Jeweller - spoľahlivé spojenie medzi zariadeniami

Unikátny bezdrôtový rádiový komunikačný protokol bol vyvinutý ako náhrada drôtového spojenia zariadení. Jeweller umožňuje vzájomnú komunikáciu medzi Ajax Hubom a ďalšími komponentmi na vzdialenosť až 2 000 metrov v otvorenom priestore, pričom stav spojenia je možné automaticky kontrolovať v nastaviteľnom intervale od 12 do 300 sekúnd.

Rádiový signál je zabezpečený šifrovaním pomocou plávajúceho kódu a autentizáciou. Pokiaľ dôjde k zarušeniu signálu, automaticky dôjde k zmene vysielacieho kmitočtu a upovedomeniu používateľa. Aj v prípade výpadku sieťového pripojenia je vďaka špeciálnemu DeliverAnyway algoritmu zaistená pravidelná aktualizácia systému.

Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti

Vďaka minimálnej energetickej náročnosti prevádzky komponentov Ajax vydrží batéria až 7 rokov prevádzok bez nutnosti jej výmeny. Komponenty Ajax automaticky regulujú vyžarovaný výkon rádiového signálu v závislosti na vzdialenosti od Ajax Hubu. Tým dochádza k výraznej úspore elektrickej energie.

Bezdrôtové prevedenie komponentov Ajax umožňuje ich rýchlu a jednoduchú montáž na profesionálnej úrovni, ktorá zaberie len pár minút a nevyžaduje použitie žiadneho špeciálneho náradia. Súčasťou každého balenia je naviac aj potrebný spojovací materiál. Vďaka šikovným držiakom komponentov SmartBracket zvládne montáž systému Ajax naozaj každý.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP