Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Bezdrôtový diaľkový ovládač Radal CSA-IR2

Bezdrôtový diaľkový ovládač CSA-IR2 je určený na programovanie a ovládanie prvkov systému RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Umožňuje vybrať typ hlasové správy, nastaviť časovača, zmeniť citlivosť, oneskorenie, jazyk, hlasitosť ...
22,87 €
Celkom za položky bez DPH: 22,87 €
Popis

Bezdrôtový diaľkový ovládač

Patrí do radu RADAL Cig-Arrete® SD Evolution, ktorá od roku 2013 patrí medzi prvú radu, ktorých produkty používajú viac technológií na rozpoznanie detekcie.

Bezdrôtový diaľkový ovládač CSA-IR2 je určený na programovanie a ovládanie prvkov systému RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Umožňuje vybrať typ hlasové správy, nastaviť časovača, zmeniť citlivosť, oneskorenie, jazyk, hlasitosť, počet opakovaní hlasových správ, deaktivovať zariadenia alebo nastavenie pre konfiguráciu medzi jednotkami Cig-Arrete a SpeechPOD.

Diaľkový ovládač je spoločným pre všetky produkty radu SD Evolution a ako taký bude komunikovať na vzdialenosť až 6 metrov s akýmkoľvek výrobkom v sortimente.

Technické parametre výrobku

Napájanie: DC, 1 ks batérie 3V typ CR2025 (batéria je súčasťou balenia)

Pracovná teplota: -10 ° C - 50 ° C

Vlhkosť: 0 - 95% RH nekondenzujúca

Rozmery výrobku: 88 x 40 x 7 mm

Hmotnosť: 18 g s batériou

Známky: CE

Certifikácia: EQC

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP