Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

PIR detektor pohybu a dymu Radal CSA-GSV

Káblový, kombinovaný PIR detektor pohybu, plameňa a dymu. Zahŕňa technológiu SpeechPOD PIR pohybového senzora a je navrhnutý tak, aby prehral v prípade detekcie pohybu prednastavené hlasové správy a varoval tak pred rizikami ...
222,87 €
Celkom za položky bez DPH: 222,87 €
Popis

Káblový, kombinovaný PIR detektor pohybu a dym

Patrí do radu RADAL Cig-Arrete® SD Evolution Series, ktorá je jednou z prvých sérií produktov, ktoré od roku 2013 využívajú viac detekčných technológií.

Detektory RADAL Cig-Arreté ponúka ideálne riešenie pre privátne a ťažko sledovateľné oblasti, ako sú toalety, oblasti s WC, šatne, prezliekárne, privátne a diskrétne zóny, priestory vyhradené pre zamestnancov, školy, nemocnice, verejné budovy (súdy, štátne úrady, banky , atď.), ktoré sú kľúčovými oblasťami, kde sa často porušujú pravidlá týkajúce sa zákazu fajčenia a požiaru. Tieto vysoko citlivé detektory dymu poskytujú 100% pokrytie a okamžitú reakciu na porušenie týchto pravidiel vo forme vizuálnej signalizácie a hlasových správ alebo iných zvukových signálov.

Zahŕňa technológiu SpeechPOD PIR pohybového senzora a je navrhnutý tak, aby prehral v prípade detekcie pohybu prednastavené hlasové správy a varoval tak pred rizikami a nebezpečenstvom spojeným s pošmyknúť sa, zakopnúť, pádom a podobne. Možnosti využitia pohybového senzora v kombinácii s hlasovými správami, ktoré možno programovať priamo k detekcii pohybu nachádza veľmi široké možnosti uplatnenia napríklad pri procesoch riadenia infekcie, požiadavkách na hygienu, bezpečnostný monitoring, alebo u pokladničných, bankových prepážok atď.

V prípade detekcie pohybu ľudí tento detektor prehrá vopred naprogramovanú hlasovú správu v ľubovoľnom jazyku zo súboru odovzdaného na SD kartu zariadenia.
Detektory s technológiou SpeechPOD detekcie pohybu disponujú špeciálnou funkciou režimu "Cleaner Mode", ktorý umožňuje upratovacie službe alebo personálu nastaviť upozornenie formou hlasovej správy upozorňujúce na zotretie podlahu, ktorá je mokrá a klzká prípadne iné informáciu. Po uplynutí prednastaveného časového intervalu sa detektor automaticky vráti do pôvodného režimu pred aktiváciou funkcie "Cleaner Mode" bez potreby ďalšieho manuálneho zásahu.

Návrh dymových senzorov je založený na jedinečnej patentovanej technológii pre rýchlu a veľmi presnú detekciu plameňa, tabaku a dymu. Ako príklad uvádzame plameň zo zapaľovača cigariet s výškou 25 mm, ktorý je senzor schopný detekovať na vzdialenosť 6 m (v zornom poli zábere o 120 °) do 1 sekundy.

Súčasťou produktu je slot pre SD pamäťovú kartu, na ktorú môžu byť skopírované a uložené zvukové súbory hlasových správ a varovania ľubovoľnej dĺžky, v ľubovoľnom jazyku, prízvuku či dialektu, ktoré sú prehrávané v prípade detekcie pohybu, plameňa alebo dymu.

Používateľ si môže vybrať až 100 hlasových správ, pre ktoré je možné naprogramovať jednoduché alebo postupné prehrávanie. Správy sa potom prehrávajú vždy, keď je senzor aktivovaný. Programovanie správ, vzdialenosť medzi správami a inými funkciami je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládania CSA-IR2.

Detektor je napájaný 4 batériami AA alebo externým napájacím modulom CSA-006.

Kryt detektora je vyrobený z vystuženého plastu (plastový).

CSA-GSV môže fungovať ako samostatná jednotka alebo môže byť súčasťou systému proti popáleninám RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Zariadenie môže byť pripojené aj k iným zariadeniam, ako sú: detektor dymu a plameňa, pohyb PIR, kombinovaná, optická hlasová signalizácia, ovládací panel, externý napájací modul,

Pri inštalácii detektora v miestach, kde by mohlo dôjsť k jeho mechanickému poškodeniu, zničeniu alebo odcudzeniu, odporúčame detektor zabezpečiť pomocou oceľového anti vandal kryte CSA-AVC3.

Poznámka: Diaľkové ovládanie CSA-IR2 musíte použiť na programovanie programov, výber správ, nastavenie časovačov, zmenu citlivosti, hlasitosti alebo počet replikácií hlasových správ. Diaľkové ovládanie je spoločné pre všetky produkty SD Evolution a ako taká bude komunikovať s akýmkoľvek produktom v sortimente. Diaľkový ovládač CSA-IR2 nie je súčasťou detektora a musí byť zakúpený samostatne.

RADAL Cig-Arrete® je dokonalým riešením a nástrojom na riadenie objektov pri presadzovaní a presadzovaní zákazu fajčenia, protipožiarnej ochrany a mnohých ďalších bezpečnostných rizík.

Vlastnosti
Jedinečná technológia pre rýchlu a presnú detekciu dymu.

Unikátna technológia detekcie pohybu PIR v technológii SpeechPOD.
Môžete nastaviť až päť režimov citlivosti citlivosti.

Možnosť režimu deaktivácie.

Správa stavu nízkej kapacity batérie - "Porucha - batéria je nízka".
Programovanie a obsluha detektora pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania CSA-IR2.
Schopnosť naprogramovať až 100 hlasových správ v ľubovoľnom jazyku.
Schopnosť nastaviť časový interval medzi správami, takže hlasové správy budú prehrávané v správnom čase.

Funkcia režimu čistejšieho režimu.
Softvér SmartWave © na prehrávanie hlasových správ.

Štruktúra súborov so systémom Windows® umožňuje jednoduché kopírovanie a prehrávanie, aby sa skontrolovalo správne umiestnenie hlasových správ a ľahšie programovanie.

Môžete nastaviť hlasitosť a počet prehrávaných hlasových správ.

Technické parametre výrobku

Technológia detekcie: Patentovaná detekcia dymu RADAL a technológia detekcie pohybu SpeechPOD

Napájanie: DC, 4 alkalické AA 1,5 V alkalické batérie (batérie nie sú súčasťou balenia), sieťový adaptér CSA-SMPSU, externý napájací modul CSA-006 alebo externý zdroj napájania CSA-EBB

Statický prúd: <0,5 mA
Spotreba prúdu: <250 mA

Výstup: káblové

Prevádzková teplota: -10 ° C - 50 ° C

Vlhkosť: 0 - 90% RH bez kondenzácie

Typ montáže: Strop alebo stenu (skrutky nie sú súčasťou dodávky)

Režimy nastavenia citlivosti: Vysoká, Stredná, Normálna, Stredná Nízka, Nízka alebo Vypnutá

Signalizácia alarmu: Akustická signalizácia prostredníctvom prednastavených hlasových správ

Rozmery výrobku: 197 x 127 x 28 mm

Hmotnosť: 590 g bez batérií

Kryt: plastové zosilnené vlákna GRP

Farba: biela

Známky: CE

Certifikácia: EQC

Záruka: 24 mesiacov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP