Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Externý napájací batériový box Radal CSA-EBB

Externý napájací batériový box je určený na napájanie akéhokoľvek prvku systému Cig-Arrete® SD Evolution alebo SpeechPOD. Ak sú napríklad jednotlivé prvky vybavené antivandal krytom CSA-AVC3, môže byť výmena batérií časovo náročná.
61,63 €
Celkom za položky bez DPH: 61,63 €
Popis

Externý napájací batériový box

Externý napájací batériový box je určený na napájanie akéhokoľvek prvku systému Cig-Arrete® SD Evolution alebo SpeechPOD. Ak sú napríklad jednotlivé prvky vybavené antivandal krytom CSA-AVC3, môže byť výmena batérií časovo náročná a tak môže byť veľmi praktické, napájať tieto prvky pomocou externého napájacieho batériového boxu CSA-EBB, ktorý je blízko umiestnený.

Jednotlivé prvky systému Cig-Arrete® SD Evolution a SpeechPOD sú napájané 4 kusy batérie typu AA. CSA-EBB používa pre napájanie 4 kusov alkalických batérií typu D s 5 krát dlhšou životnosťou oproti AA článkom.

Technické parametre výrobku

Napájanie: DC, 4 ks alkalické batérie 1,5 V typu D (batérie nie sú súčasťou balenia)

Stupeň krytia IP: IP54

Schválenie: UL a TOV pre použitie v interiéri.

Materiál: GRP plast

Rozmery výrobku: 198 x 152 x 76 mm

Známky: CE

Certifikácia: EQC

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP