Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Riadiaci panel Radal CSA-S5B

Diskrétna akusticko-optická signalizácia.
Manuálny reset poplachu. Monitorovanie a kontrola jednotlivých ochranných zón systému. Estetický design.
317,44 €
Celkom za položky bez DPH: 317,44 €
Tovar na dopyt
Popis

Riadiaci panel

Systém RADAL Cig-Arrete ponúka ideálne riešenie pre privátne a ťažko sledovateľné oblasti, ako sú toalety, oblasti s WC, šatne, prezliekárne, privátne a diskrétne zóny, priestory vyhradené pre zamestnancov, školy, nemocnice, verejné budovy (súdy, štátne úrady, banky , atď.), tvoriace kľúčové oblasti v ktorých sú veľmi často porušované pravidlá týkajúce sa zákazu fajčenia tabakových výrobkov a manipuláciou s ohňom.

Riadiaci panel s manuálnym reštartom. Umožňuje monitorovanie a riadenie rôznych prvkov systému RADAL Cig-Arrete®. Je rozdelený do piatich ochranných zón. Pod každú zónu možno pripojiť až päť SLAVE detektorov (CSA-SGA / CSA-FUV), alebo jeden z riadiacich detektorov MASTER (rada detektorov SD Evolution), ku ktorému možno pripojiť až šesť detektorov SLAVE.

Ak detektor detekuje dym (alebo plameň) na riadiacom paneli je aktivovaná akusticko-optická signalizácia.

V prípade poplachu vydáva siréna riadiaceho panela krátky tón a bliká červená signálka LED pre dané ochranné pásmo zóny, v ktorom je inštalovaný detektor. Keďže nie sú SLAVE detektory vybavené žiadnu sirénou ani systémom výstražných hlasových správ ponúka spôsob organizácie celej rady diskrétnych opatrení príslušnými útvarmi personálu. Reštart systému a utíšenie poplachu je možné iba manuálne cestou a to stlačením tlačidiel SILENCE a RESET.

Riadiaci panel signalizácia napájanie, poruchu detektorov v jednotlivých zónach, nízku kapacitu záložných batérií.

Riadiaci panel môže byť napájaný 4 kusy batérie typu D, pomocou AC adaptéra CSA-SMPS, pomocou externého napájacieho modulu CSA-006 alebo externého napájacieho boxu CSA-EBB.

Vlastnosti

Diskrétne akusticko-optická signalizácia.

Manuálny reset poplachu.

Monitorovanie a kontrola jednotlivých ochranných zón systému.

Estetický design.

Technické parametre výrobku

Napájanie: DC 6V - 4 kusy batérie typu D, pomocou AC adaptéra CSA-SMPS, pomocou externého napájacieho modulu CSA-006 alebo externého napájacieho boxu CSA-EBB (zdroje napájania vrátane batérií nie sú súčasťou)

Vstup: Káblový

Pracovná teplota: -10 ° C - 50 ° C

Vlhkosť: 0 - 95% RH nekondenzujúca

Spôsob montáže: Na stenu (montážna konzola je súčasťou dodávky)

Poplach: akusticko-optická signalizácia

Rozmery výrobku: 195 x 70 x 115 mm

Hmotnosť: 430 g bez batérií

Farba: Krémová / sivá

Známky: CE

Certifikácia: EQC

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP