Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Elektronické digitálne dverové videokukátko VERIA DDK 5074C CZ

Elektronické digitálne dverné kukátko VERIA DDK 5074C CZ je revolučným a designovo štýlovým výrobkom, kombinujúcim bezpečnosť a pohodlie. Vonkajšia časť zariadenia s kamerou pri modeli je konštruovaná v diskrétnom prevedení ...
84,88 €
Celkom za položky bez DPH: 84,88 €
Skladom
Popis

Elektronické digitálne dverné kukátko Veria DDK 5074C CZ je revolučným a dizajnovo štýlovým výrobkom, kombinujúcim bezpečnosť a pohodlie. Vonkajšia časť zariadenia s kamerou pri modeli je konštruovaná v diskrétnom prevedení, takmer na nerozoznanie od bežného optického dverného kukátka s uhlom záberu 70 °.

Popis produktu:

Elektronické digitálne dverné kukátko Veria DDK 5074C CZ je revolučný a dizajnovo štýlový výrobok, kombinujúci bezpečnosť a pohodlie, udávajúci nový trend v kategórii tohto druhu zariadenia.
Elektronické digitálne kukátko Veria DDK 5074C CZ je základná variantom zariadenie s možnosťou manuálneho zachytenie snímky alebo video záznamu, navyše v novej edícii s konštrukciou proti otrasom.
Veria DDK 5074C CZ ponúka LCD displej o velkosti 2,8 palca, ktorý prevádza tradične ťažko viditeľný priezor na jasne viditeľný veľký obraz. Objektív so záberom až 70 ° na vonkajšej časti zariadenia s kamerou ponúka objektívny pohľad vrátane možnosťou manuálneho záznamu videí alebo vytvorenie snímok. Zariadenie je napájané pomocou 3ks alkalické batérie typu AA.
Elektronické digitálne dverové kukátko s kamerou Veria DDK 5074C CZ je rozmerovo uspôsobené tak, aby ho bolo možné ľahko vymeniť za existujúce optické kukátko. Stačí len vyskrutkovať pôvodnú optické kukátko a inštalovať nové. Celá montáž nezaberie viac ako 5 minút a zvládne ju naozaj každý. Inštalácia nie je nijako zvlášť obmedzená hrúbkou dverí.

Hlavné prednosti a funkcie:

Konštrukcie proti otrasom
Digitálne dverné zariadenie verí v tejto novej edícii disponujú inovatívnou konštrukciou a flexibilným uchytením DPS proti prenášaniu otrasov, ku ktorým dochádza počas manipulácie (otváranie / zatváranie dverí). Zariadenie bez tejto konštrukcie sú viac náchylná na reklamácie spôsobené mechanickými otrasmi, ktoré sa prejavujú nielen častou poruchovosťou, ale aj významne ovplyvňujú životnosť výrobku.
Manuálne zachytenie snímky či videa
Funkcia vhodná najmä pre evidenciu návštevníkov, pretože pri stlačení tlačidla na displeji bude okamžite zariadením nasníma fotografia alebo video záznam (video bez audio stopy) s následným uložením na pamäť v zariadení.
Napájanie
Zariadenie je napájané pomocou 3ks alkalická batéria typu AA.

Vlastnosti a funkcie:

2.8 "palcový LCD displej pre monitorovanie situácie za dverami
Vonkajšia časť zariadenia s kamerou v diskrétnom prevedení
Kompletný česká lokalizácia
Napájanie pomocou 3ks alkalická batéria typu AA
Podpora mikro SD kariet do kapacity 32 GB
Podpora prezeranie videa a snímok na displeji zariadenia
Záznamy návštevníkov - zoznam záznamov zoradený podľa dátumu a času
Funkcia hodín a kalendára
Manuálne funkcie zachytenie snímok alebo video záznamu (bez audio stopy)
Nastaviteľnosť jasu displeja
Nastaviteľnosť času podsvietenia displeja v pohotovostnom režime

Balenie obsahuje:
Vnútorná časť zariadenia s displejom Veria DDK 5074C CZ
Montážne skrutky (dva páry 35 a 65 mm)
Vonkajšia časť zariadenia s kamerou v diskrétnom prevedení (objektív kukátka)
Držiak na upevnenie vonkajšej časti zariadenia k dverám
CD s užívateľskú príručku a ďalšími informáciami

Technická špecifikácia:
Displej: Farebný s veľkosťou 2,8 palca
Rozlíšenie displeja: QVGA 320 x 240
Rozlíšenie obrazového snímača kamery: CMOS 0.3 Mpx
Zorný uhol objektívu: 70 °
Priemer inštalačného otvoru: V rozmedzí 12 - 58 mm
Vhodné pre dvere: Bez obmedzenia pre všetky štandardy dverí (35 - 105 mm)
Pamäť: Podpora externých mikro SD kariet do 32 GB (mikro SD nie je súčasťou balenia)
Formát zachyteného video záznamu: avi
Formát zachytených snímok: jpg
Napätie: DC 3.5V ~ 5V
Napájanie: 3ks alkalická batéria typu AA (batérie nie sú súčasťou balenia)
Pohotovostná doba: až 4 mesiace
Materiál: Kov / plast
Farba: Šampanská - vnútorná časť s displejom / strieborná - vonkajšia časť s kamerou
Rozmery vonkajšej jednotky s kamerou: priemer 29 × 7 mm
Rozmery vnútornej jednotky s LCD displejom: 134 × 76 × 17 mm
Pracovná teplota: 0 ° C - +40 ° C
Prevádzková vlhkosť: Max 90% relatívnej vlhkosti (RH)
Certifikácia: CE, EQC, RoHS, FCC
Záruka: 24 mesiacov

Elektronická digitálny dverné kukátka Veria - účel využitia:

Rad digitálnych dverných priezorov značky Veríme je vďaka svojej technológii, variabilite a funkciám veľmi účinným bezpečnostným doplnkom. S rastúcou kriminalitou v hotelových zariadeniach, panelových a bytových domoch sa stali dverné digitálne kukátka moderným a obľúbeným nástrojom pre zvýšenie bezpečnosti, obzvlášť potom v rodinách s malými deťmi alebo seniorov.
Vďaka veľmi jednoduchej montáži, ktorú zvládne takmer každý, možno v priebehu niekoľkých minút bez akýchkoľvek väčších úprav dverí inštalovať elektronické digitálne dverné kukátko veríte alebo ním nahradiť doterajšie klasické optické kukátko. Postačí existujúce optické kukátko demontovať a inštalovať elektronickej do existujúceho otvoru.
Ak ste v minulosti chceli vedieť, kto stojí za dverami, zvoní alebo čo sa za dverami odohráva, museli ste sa priblížiť k dverám s optickým kukátkom a ku priezorníku pritlačiť oko. Pričom Vaše počínanie mohlo byť protistranou odhalené, obzvlášť ak bol tento váš krok očakávaný.
U elektronického kukátka, prenesie mikro kamera pred dverami v priezorníku obraz na LCD obrazovku umiestnenú na vnútornej strane dverí a umožní vám zreteľné a nepozorované zobrazenie situácie za dverami. Vyššie rady modelov disponujú aj funkciou obstaraním videa, vrátane audio stopy, funkciou interkom, záznamom odkazov alebo ďalšími rozšírenými funkciami v kombinácii s GSM komunikátorom pre vzdialenú komunikáciu s návštevníkom pred vašimi dverami.
Elektronická digitálny kukátka veria sú neoceniteľnými pomocníkmi v rodinách s deťmi alebo ideálny pre staršie, či invalidné osoby, ktoré majú napríklad problém s výškou klasického dverného kukátka.


Výhody elektronických digitálnych priezorov Veria proti kamerovým systémom:
a) Nízka obstarávacia cena
b) Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne každý a trvá iba niekoľko málo minút
c) Sú nenápadná a z vonku sa nijako zvlášť nelíši od bežného optického dverového kukátka
d) neporušiteľnosti - digitálny časť kukátka s optikou a mikro kamerou sa nachádza vo vnútri bytu a tak sa nedá ukradnúť ani štandardnou cestou vážne poškodiť.


Viac informácií sa dozviete na stránkach výrobcu Veria.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP