Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Univerzálna antivandal skrinka AN300 pre fotopasce

Najlepšia možná ochrana proti odcudzeniu alebo vandalizmu! Kovová uzamykateľná skrinka na fotopasca so širokým radom prestupov pre rôzne možnosti fixácie fotopasce, uchytenie a zavesenie s možnosťou kombinácie upevnenie pomocou lanového zámku.
9,69 €
Celkom za položky bez DPH: 9,69 €
Popis

Univerzálna antivandal skrinka AN300 pre fotopasce:


Najlepšia možná ochrana proti odcudzeniu alebo vandalizmu!

Kovová uzamykateľná skrinka na fotopasca so širokým radom prestupov pre rôzne možnosti fixácie fotopasce, uchytenie a zavesenie s možnosťou kombinácie upevnenie pomocou lanového zámku. Extrémne odolné prevedenie z 2mm silného valcovaného oceľového plechu a práškovým lakovaním dodávané spoločne s konštrukciou pre uchytenie držiaku solárneho fotovoltaického panelu, ktorý spoločne s lanovým zámkom môže tvoriť neoddeliteľnú súčasť potrebného vybavenia.

Skrinka je kompatibilná s nasledujúcimi modelmi fotopascí:

UOVision: UV / UM 595 (2G a 3G), UV / UM 785 (3G)

Predator: Predator X Camo, predator XW Camo

LTL. Acorn: 5210/5310, 6210/6310

OVision: UV / UM 595

Veria: 660, 821

Vlastnosti a technické špecifikácie:

    
Rozmery: 200 x 150 x 80 mm
    
Materiál: 2 mm valcovaný oceľový plech
    
Povrchová úprava: Práškové lakovanie
    
Farebné prevedenie: Čierne

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP