Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Bezpečnostná extra veľká schránka 5426EURD - Master Lock

Extra veľká bezpečnostná schránka je špeciálne navrhnutá pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú konečné riešenie pre bezpečné zdieľanie kľúčov a prístupových kariet. Disponuje mimoriadne veľkým vnútorným priestorom pre ukladanie.
97,52 €
Celkom za položky bez DPH: 97,52 €
Popis


data

EXTRA VEĽKÁ BEZPEČNOSTNÁ SCHRÁNKA PRE ULOŽENIE KĽÚČOV A PRÍSTUPOVÝCH KARIET 5426EURD - MASTER LOCK

Extra veľká bezpečnostná schránka je ideálnym riešením pre jednoduché a bezpečné zdieľanie cenností. Disponuje mimoriadne veľkým vnútorným priestorom pre ukladanie väčšieho množstva kľúčov všetkých typov, prístupových kariet, hotovosti a pod. Odnímateľný čierny kryt z ABS plastu chráni mechanizmus zámku pred poveternostnými vplyvmi a ponúka väčšiu diskrétnosť. Konštrukcia schránky zo zinku s vysokou odolnosťou bola navrhnutá tak, aby odolala najprísnejším skúškam: certifikované CNPP (Francúzsko), Sold Secure a Secured by Design (UK). Zadávanie kombinácia zámku je možné prostredníctvom 14 veľkých a ľahko dostupných tlačidiel. Kombinácia zámku možné kedykoľvek zmeniť (až 16 000 rôznych kódov). K otvoreniu schránky slúži ergonomicky tvarovaná otočná kľučka. Doporučené využitie: požičovne, správne orgány, súkromné firmy, bezpečnostné a strážne spoločnosti ...

Rozmery vonkajšie: 17,3 x 10,3 x 7,5 cm
Rozmery vnútorné: 13 x 6,6 x 2,2 cm
Objem / hmotnosť: 0,14 l / 2,8 kg
Materiál: zinok
Montáž: na stenu
Farba: šedá + čierna

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP