Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Elektrický zámok DORCAS 54NDF 8-12V AC/DC 20,5mm

Elektrický zámok DORCAS 54NDF s mechanickou blokádou, nastaviteľnou západkou a z veľmi tvrdej ocele pracuje pri napájaní 8-12V AC/DC. Na tento produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
31,78 €
Celkom za položky bez DPH: 31,78 €
Popis

Elektrický zámok DORCAS 54NDF 8-12V AC/DC 20,5mm

Séria 54 je špecifická svojím symetrickým obojstranným prevedením, tzn. že je vhodná na osadenie pre pravé aj ľavé dvere. Minimálna veľkosť (výška 67 mm) je vhodná nielen pre nové inštalácie, ale aj ako náhrada existujúcich nefunkčných zámkov.

Zámok s mechanickou blokádou možno ručným nastavením páčky prepnúť do polohy "otvorené" alebo "zatvorené". V polohe "otvorené" je vhodný pre stály priechod bez použitia el. impulzu na neobmedzene dlhú dobu. Prepnutím páčky do polohy "zatvorené" pracuje rovnako ako všetky najbežnejšie elektrické zámky - tzn.: zámok je v polohe "otvorené" len počas trvania napäťového impulzu, teda iba po dobu, po ktorú je tlačidlo na ovládacom zariadení aktivované. Mimo túto dobu je zámok "uzamknutý". Uvedený typ pracuje so striedavým alebo jednosmerným napätím.

VLASTNOSTI

    napájanie 8 až 12V AC/DC
    rozmery zámku: 67 x 20,5 x 28 mm (V x Š x H)
    s mechanickou blokádou
    nastaviteľná západka až o 4 mm
    súčasťou zámku je tiež krátka lišta s rozmermi: 100 x 22 mm (V x Š)
    cievka 21 Ohm; odber cievky cca 600 mA

Vhodné použitie:

Vhodný tam, kde nie je po určitú dobu vyžadovaný kontrolovaný pohyb osôb - napríklad počas dňa. Po skončení nekontrolovanej doby, možno mechanicky prepnúť elektrický zámok do režimu kontroly vstupu.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP