Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Elektrický zámok PULZNÍ DORCAS 54AAF 8-12V AC/DC 20,5mm

Pulzný elektrický zámok s aretačnou pružinou DORCAS 54AAF s nastaviteľnou západkou a z veľmi tvrdej ocele pracuje pri napájaní 8-12V AC/DC. Na tento produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
32,40 €
Celkom za položky bez DPH: 32,40 €
Popis

Elektrický zámok PULZNÍ DORCAS 54AAF 8-12V AC/DC 20,5mm

Séria 54 je špecifická svojím symetrickým obojstranným prevedením, tzn. že je vhodná na osadenie pre pravé aj ľavé dvere. Minimálna veľkosť (výška 67 mm) je vhodná nielen pre nové inštalácie, ale aj ako náhrada existujúcich nefunkčných zámkov.

Na odistenie (otvorenie) zámku s aretačnou pružinou stačí len krátky elektrický impulz z ovládacieho zariadenia. Zámok je následne po celú dobu v polohe "otvorené", až do okamihu priechodu dverami (otvorením a následným zatvorením dverí sa zámok dostane do polohy "zatvorené"). Uvedený typ pracuje so striedavým alebo jednosmerným napätím.

VLASTNOSTI

    napájanie 8 až 12V AC/DC
    rozmery zámku: 67 x 20,5 x 28 mm (V x Š x H)
    pulzný (impulzný) elektrický zámok s aretačnou pružinou
    nastaviteľná západka až o 4 mm
    súčasťou zámku je tiež krátka lišta s rozmermi: 100 x 22 mm (V x Š)
    cievka 21 Ohm; odber cievky 600 mA

Vhodné použitie:

Vhodný pre pohodlné ovládanie dverí v zhone a strachu z opätovného zatvorenia. Použitie v objektoch so zariadeniami, kde nie je časové nastavenie doby, počas ktorej sú dvere otvárané.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP