Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Elektrický dverový zámok BEFO 1221 12V 0,6A

Elektrický zámok BeFo 1221 s napájaním 12V AC/DC s nastaviteľnou západkou a momentovým kolíkom (impulzné)
58,11 €
Celkom za položky bez DPH: 58,11 €
Skladom
Popis

Elektrický zámok BeFo 1221

s napájaním 12V AC/DC s nastaviteľnou západkou a momentovým kolíkom (impulzné). Vhodný pre vchodové dvere kancelárií, domov, kde je požadovaný kontrolovaný pohyb osôb.

Technický popis:

     napájanie 12V AC / DC
     nastaviteľná západka až o 4mm
     impulzné (s momentovým kolíkom)
     súčasťou všetkých balenia je lišta, samorezné skrutky a samolepky SEM / TAM

K "otvorenie" zámku stačí krátky (rýchlospínač) elektrický impulz, ktorým sa impulzné zámok s momentovým kolíkom odistí a tým je zámok v polohe "otvorené". Po prechode dverami je zámok v pokojovej polohe, teda "zatvorené".

Rozmery: 75x28x20 mm

Vhodné použitie:

Vhodný pre pohodlné ovládanie dverí v zhone a strachu z opätovného zatvorenia. Použitie v objektoch so zariadeniami, kde nie je časové nastavenie doby, počas ktorej sú dvere otvárané.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP