Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Detektor horľavých plynov VERIA 9500

Detektor horľavých a výbušných plynov. Pre detekciu využíva prístroj sofistikované technológie polovodičového senzora s možnosťou prispôsobenia detekčný citlivosti pre zníženie pravdepodobnosti falošných polachov.
16,28 €
Celkom za položky bez DPH: 16,28 €
Popis

VERIA 9500 - Detektor horľavých a výbušných plynov

VERIA 9500 je bezdrôtový/káblový vysoko výkonný detektor horľavých a výbušných plynov s pokročilým nízkoenergetickým plynovým senzorom a automatickou obnovou systému, navrhnutý na nepretržité monitorovanie ovzdušia pre detekciu a včasné varovanie pred výskytom propánu a metánu v domácom prostredí. Pre detekciu využíva prístroj sofistikované technológie polovodičového senzora s možnosťou prispôsobenia detekčný citlivosti založené na rôznych prevádzkových prostrediach pre zníženie pravdepodobnosti falošných poplachov.

Vstavaná hlasná siréna detektora a indikácia pomocou LED informuje, že hustota plynu prekročila povolenú hranicu v okolí senzora na znamenie nebezpečné situácie a vyšle bezdrôtový alebo káblový signál poplachu bez časového omeškania vyhodnocovacej ústredni EZS, ktorá môže spustiť poplach externej sirény, rozoslať SMS správy na prednastavené telefónne čísla (príbuzným, susedom, polícii, hasičom atď), alebo uskutoční na tieto telefónne čísla informačné telefónny hovor.

Prístroj vyžaduje 12V napájanie a komunikuje s vyhodnocovacej ústredňou EZS prostredníctvom bezdrôtového protokolu VERIA. Elegantný design, moderný vzhľad a jednoduchá inštalácia.

Detektor horľavých a výbušných plynov VERIA - 9500 je určený pre komunikáciu a prepojenie s elektronickým zabezpečovacím systémom radu VERIA Panther alebo ako autonómne detektor.

Vlastnosti a technická špecifikácia výrobku

Technológia senzora: Polovodičový senzor

Pracovné napätie: 12 V DC/500mA

Akustická signalizácia: 85 dB

Vzdialenosť pri prenose: 100 m (v otvorenom priestore/integrovaná anténa)

Frekvencia (príjem/vysielanie): 433MHz

Optická signalizácia poplachu: Prostredníctvom červenej signálky LED

Kódovanie: 36 bitové kódovanie VERIA - 28 bitový adresný ID kód, 8 bitový funkčný kód

Hlásenie stavu: Automatické hlásenie aktuálneho stavu

Výstup poplachu: Bezdrôtový alebo káblový prenos signálu

Detekované plyny: Svietiplyn, zemný plyn, LPG (skvapalnený plyn pre pohon automobilov)

Odchýlka merania koncentrácie plynu: Plyn: 0.1 % -0.5 %, Zemný plyn: 0.1 % -0.3 % , LPG: 0.1 % -0.5 %

Poplachová hustota plynu: 15 % LEL, opakovaný poplach 8 % LEL

Poplach pri opakovanom prekročení hustoty: 5 % LEL

Čas hlasitého poplachu: 3 minúty

Poplach pri kolísaní hustoty: 5 %

Pracovné podmienky:

Teplota: -10 °C ~ 50 °C

Vlhkosť: 90 % RH nekondenzujúca

Rozmery výrobku: 130 x 65 x 40 mm

Farba: Slonovinová biela

Certifikácia: CE, EQC, RoHS

Záruka: 24 mesiacov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP