Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Hasiaci prostriedok AFO

AFO - automatický hasiaci prostriedok. Využiteľný pre hasenie akéhokoľvek požiaru - pevného, kvapalného i plynného skupenstva, tiež pri požiari vzniknutom v priestoroch elektrických rozvodov a zariadení.
17,44 €
Celkom za položky bez DPH: 17,44 €
Popis

Hasiaci lopta AFO

Hasiaci loptu AFO môžete používať jednoducho a efektne. Môžete ho využiť aj ako prevenčné hasiace zariadenie.

Hlasné varovanie - Hasiace lopta AFO pri explózii vydá zvuk cca 120 dB

https://www.youtube.com/watch?v=8dgTKML7hRM

Hasiace lopta AFO je využiteľný pre hasenie akéhokoľvek požiaru - pevného, kvapalného i plynného skupenstva, tiež pri požiari vzniknutom v priestoroch elektrických rozvodov a zariadení. Akonáhle sa plamene z ohňa dostanú do blízkosti hasiaceho lopty, sám sa aktivuje, exploduje a uhasí oheň. Pri požiari, ktorý si vyžaduje vhodení hasiaceho lopty z výšky do ohniska, sa lopta nepoškodí - vydrží pád z až 2,5m výšky!

Slúži všetkým

Lopta vážiaci 1,4 kg - vďaka svojej malej hmotnosti ho zvládnu používať ženy, deti i seniori. AFO hasiace loptu môžete spoľahlivo využívať aj ako preventívne opatrenie na elimináciu začínajúceho požiaru - umiestnením lopty v rizikových oblastiach s potenciálnym ohrozením vzniku požiaru, pri požiari sa hasiace loptu sám aktivuje a uhasí požiar.

Tvar

Vďaka svojmu tvaru gule je možné loptu hodiť do ohniska požiaru z niekoľkých metrov, preto nie je nevyhnutne nutné sa k požiaru približovať a vystavovať tak nebezpečenstvu. Hasiace lopta AFO sa skladá z hasiace práškovej zmesi, špeciálneho tlakového zariadenia a protipožiarneho aktivačného senzora.
To všetko je umiestnené do ochranného puzdra. Hasiace lopta AFO zároveň neničí životné prostredie ani predmety, na ktorých hasí požiar. Po zažehnanie nebezpečenstva a uhasenie požiaru iba povysávajte prášok, ktorým loptu uhasil oheň.

Záruka

Pri päťročnej záruke loptu nevyžaduje žiadne kontroly, servis, ani iné náklady.

Priaznivá cena

Nízke obstarávacie náklady umožní všetkým mať tento výrobok doma.

Ľahký a kompaktný

Váži len 1,4 kg. Ľahko a jednoducho ho dokážu používať ako seniori, ženy tak deti. Vďaka svojmu malému objemu a tvaru gule, je ľahko skladovateľný a vždy pripravený na okamžité použitie.

Automatická schopnosť detekcie

Hoďte AFO priamo do ohňa alebo inštalujte v rizikových oblastiach s možnosťou vzniku požiaru alebo v blízkosti: elektroniky, elektrických rozvodov, barelov s horľavými chemikáliami alebo plynom, skladoch či skladových priestoroch, v miestach s možnosťou hromadeniu plynu, prevádzkach, kanceláriách, nákupných centrách, hoteloch , čerpacích staniciach, automobiloch v miestach, kde je váš majetok náchylný na štandardný spôsob hasenia pod.

Priamy a bezprostredný účinok

Okamžite po kontakte s ohňom, AFO účinne uhasí požiar.

Materiál šetrný k životnému prostrediu

Nie je potrebné zostať v blízkosti požiaru. AFO sa skladá z ekologicky šetrných materiálov. S presnou kalkulácií a za použitia špeciálnych materiálov, vzniká pri aktivácii AFO tlaková vlna, ktorá dokáže rozšíriť efektívne, účinne a takmer v jednom okamihu hasiaci prášok bez toho aby ohrozovala zdravie alebo ničila majetok.

Päťročná životnosť s päťročnou zárukou

AFO je automatické hasiace zariadenie pripravené 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Ponúka päťročnú záruku bez nutnosti akejkoľvek kontroly alebo výmeny.
AFO = bezpečný život

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP