Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Hlásič zemného plynu FireAngel NG-9B

Prvý batériovo napájaný hlásič zemného plynu na trhu FireAngel NG-9B je navrhnutý pre nepretržitú detekciu zemného plynu v domácnostiach. Hlásič je možné upevniť na stenu pomocou dodávaného spojovacej materiálu či voľne položiť na pevný a rovný povrch.
56,20 €
Celkom za položky bez DPH: 56,20 €
Popis


data

Batériovo napájaný hlásič zemného plynu FireAngel NG-9B

Prvý batériovo napájaný hlásič zemného plynu na trhu FireAngel NG-9B je navrhnutý pre nepretržitú detekciu zemného plynu v domácnostiach. Hlásič akusticky a vizuálne upozorní užívateľa na hroziace nebezpečenstvo ešte pred dosiahnutím výbušné koncentrácie zemného plynu vo vzduchu. Je vybavený pokročilým polovodičovým senzorom, ktorý sa okrem vysokej presnosti, dlhé životnosti a odolnosti proti falošným poplachom vyznačuje veľmi nízkou spotrebou. Vďaka tomu pre napájanie hlásiče postačí dvojica lítiových AA batérií, ktoré sú navyše súčasťou balenia. Okrem detekcie zemného plynu disponuje hlásič FireAngel NG-9B celou radou užitočných funkcií. Veľké testovacie tlačidlo slúži jednak na overenie funkčnosti vnútorných obvodov hlásiče, integrované sirény a batérií, ale aj k dočasnému stíšenia hlásiča napr. V prípade falošného poplachu či resetovanie pamäte poplachu. Dvojica signalizačných LED diód umožňuje upozorniť okrem detekcie zemného plynu tiež na prípadnú poruchu, dosiahnutí konca životnosti hlásiče alebo vybitia batérií. Hlásič FireAngel NG-9B je navrhnutý v súlade s normou BS EN 50194-1: 2009. Vďaka jednoduchej inštalácii, jednoduchej údržbe, vysokej spoľahlivosti a batériovému napájania je vhodný pre použitie vo všetkých domácnostiach, v ktorých sa vyskytujú spotrebiče zemného plynu, a jeho prednosti ocenia najmä seniori a ďalšie skupiny osôb so špecifickými potrebami. Hlásič je možné upevniť na stenu pomocou dodávaného spojovacej materiálu či voľne položiť na pevný a rovný povrch. Životnosť hlásiče i dĺžka poskytovanej záruky je 5 rokov.

Hlavné funkcie:
• Napájanie pomocou dvojice lítiových AA batérií (súčasť balenia)
• Pokročilý a vysoko spoľahlivý polovodičový senzor s nízkou spotrebou
• Nepretržité merania koncentrácie zemného plynu vo vzduchu
• Vysoká odolnosť proti falošným poplachom
• Hlasná 85dB siréna pre akustickú signalizáciu
• Dvojica LED diód pre optickú signalizáciu
• Pamäť poplachu
• Integrované testovacie tlačidlo
• Možnosť dočasného stíšenie poplachu
• Navrhnutý v súlade s normou BS EN 50194-1: 2009
• Signalizácia poruchy, dosiahnutí konca životnosti a vybitých batérií
• 5-ročná životnosť a záruka
• Jednoduchá inštalácia a údržba

Technická špecifikácia:
Napájanie: 3V DC, 2x lítiová AA batérie (súčasť balenia)
Senzor: Polovodičový, životnosť 5 rokov
Kalibrácia senzora: 10% LEL ± 2.55 LEL
Akustická signalizácia: Vstavaná 85 dB siréna (vo vzdialenosti 1 m)
Montáž: Na stenu / voľným položením
Prevádzková teplota: -10 ° C do + 40 ° C
Prevádzková vlhkosť: 5% až 95% relatívnej vlhkosti, nekondenzujúca
Skladovacia teplota: -10 ° C do + 50 ° C
Skladovacia vlhkosť: 30% až 90% relatívnej vlhkosti, nekondenzujúca
Materiál: ABS, UL94 VO samozhášavý
Certifikácia: BS EN 50194-1: 2009; CE
Hmotnosť: 125 g (vrátane batérií)
Rozmery: 109 x 67 x 37 mm
Záruka: 5 rokov (nevzťahuje sa na batérie)

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP