Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Nízkofrekvenčná siréna W2-LFS-630 FireAngel Wi-Safe 2

Nízkofrekvenčné siréna FireAngel LFS-630 je súčasťou produktovej série Wi-Safe 2 a slúži ako bezpečnostný doplnok k hlásičom požiaru a oxidu uhoľnatého pre prípad výskytu požiaru v stráženom priestore. Siréna pri poplachu vydáva akustický signál.
115,89 €
Celkom za položky bez DPH: 115,89 €
Tovar na dopyt
Popis


data

Bezdrôtovo prepojiteľná nízkofrekvenčné siréna FireAngel LFS-630

Nízkofrekvenčné siréna FireAngel LFS-630 je súčasťou produktovej série Wi-Safe 2 a slúži ako bezpečnostný doplnok k hlásičom požiaru a oxidu uhoľnatého pre prípad výskytu požiaru v stráženom priestore. Siréna pri poplachu vydáva akustický signál s obdĺžnikovým priebehom o frekvencii 520 Hz a pomocou LED indikačných diód signalizuje, o aký typ poplachu sa jedná (požiar alebo výskyt oxidu uhoľnatého). Nízkofrekvenčný signál je ľahšie počuteľný pre rizikové skupiny osôb, ako sú deti, osoby so sluchovým postihnutím alebo osoby pod vplyvom alkoholu či iných omamných látok. Siréna funguje v rámci bezdrôtovej siete o frekvencii 868 MHz s dosahom až 200 m, v ktorej je možné vzájomne prepojiť až 50 komponentov série Wi-Safe2. Ak potom niektorý z komponentov (teplotné a dymové hlásiče požiaru, hlásiče CO) vyhlási poplach, vyhlási ho tiež zvyšné komponenty v sieti Wi-Safe2. Zariadenie je napájané z elektrickej siete pomocou sieťového adaptéra a pre prípad výpadku napájania je vybavená záložným nabíjacím akumulátorom. Siréna disponuje okrem iného pokročilými funkciami, ako je možnosť stíšenia poplachu (Smart Silence ™), lokalizácia poplachu alebo testovanie funkčnosti a upozornenie na vybitú batériu pri všetkých prepojených komponentov radu Wi-Safe2. Sirénu je možné horizontálne i vertikálne upevniť na stenu alebo voľne položiť na akýkoľvek stabilný povrch (stôl, nočný stolík, skriňa a pod.). Na zariadenie je poskytovaná 5-ročná záruka.

Technická špecifikácia:
Napájanie: 9V / 2A DC + záložný akumulátor Ni-MH 6V / 1200 mAh
Bezdrôtový prenos: Všesmerový; 868 MHz; dosah <200 m (<35 m v zástavbe)
Technológia Wi-Safe2: Áno; možnosť prepojenia až 50 komponentov Wi-Safe2
Funkcia: Testovanie funkčnosti; lokalizácia poplachu; stíšenie; indikácia vybitej batérie
Akustická signalizácia: Nízkofrekvenčné siréna 520 Hz (85 dB vo vzdialenosti 3 m)
Optická signalizácia: 2x červená, 1x zelená, 1x oranžová LED dióda
Montáž: Na stenu (vertikálne / horizontálne) / voľným položením
Rozmery: 108 x 198 x 58 mm
Hmotnosť: 640 g
Prevádzková teplota / vlhkosť: + 4 ° C ~ + 38 ° C / 30% ~ 90% RH nekondenzujúca
Skladovacia teplota / vlhkosť: -20 ° C ~ + 60 ° C / až 93% RH nekondenzujúca
Záruka: 5 rokov

Obsah balenia:
• Nízkofrekvenčné siréna FireAngel LFS-630
• Napájací sieťový adaptér, výstup 9V / 2A
• Vymeniteľný nabíjací záložný akumulátor Ni-MH 6V / 1200 mAh
• Spojovací materiál
• Užívateľská príručka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP