Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Ovládacie modul FireAngel WTSL-1EU Wi-Safe 2

Ovládacie modul FireAngel WSTL-1EU je súčasťou produktovej série Wi-Safe 2 a slúži ako doplnok k hlásičom požiaru, oxidu uhoľnatého a ďalším komponentom. Modul pri vyhlásení poplachu pomocou LED indikačných diód signalizuje, o aký typ poplachu sa jedná.
48,41 €
Celkom za položky bez DPH: 48,41 €
Popis


data

Bezdrôtové prepojiteľné ovládací modul FireAngel WSTL-1EU

Ovládací modul FireAngel WSTL-1EU je Súčasti produktovej série Wi-Safe 2 a slúžte Ako doplnok k hlásičom požiar, oxidu uhoľnatého a ďalšími komponentom. Modul Pri vyhlásení poplachu pomocou LED indikačných diód signalizuje, o aký typ poplachu sa jedná (požiar Alebo výskyt oxidu uhoľnatého) a uloží túto udalosť do vnútornej Paměti. Ďalšie dôležitou funkciám modulu je možnosť jednoduchého Testovanie vsetkych prepojených Komponentov a signalizáciám ich prípadné závady Alebo vybité batérie. Túto funkciám Oceníme najme seniori Alebo osoby s fyzickým obmedzením. Modul funguje v rámci bezdrôtovej Siete o frekvencii 868 MHz s dosahom až 200 m, v ktorej je možné Vzájomná Prepojiť až 50 Komponentov série Wi-Safe2. Ak potom niektore z Komponentov (teplotné a dymové hlásiče požiar, hlásiče CO) vyhlási poplach, vyhlási ho tiez Zvyšný komponenty v sieti Wi-Safe2. Zařízení je napájané zo zabudovanej lítiovej batérie s 10-ročných životnosť. Ovládací modul je možné upevniť na stenu pomocou dodávanej konzoly Alebo Vďaka jeho kompaktnému preradením ho možné volne položiť na akýkoľvek stabilný povrch (stôl, nočný stolík, skriňa a pod.) Av prípade potreby prenáša. Konzola navyše disponuje ochranou proti neoprávnenej manipuláciám s modulom. Na ZARIADENIE je poskytovaná 5-ročná záruka.

Technická špecifikácia:
Napájanie: 3V DC, vstavaná lítiová batéria (životnosť 10 rokov)
Bezdrôtový prenos: Všesmerový; 868 MHz; dosah <200 m (<35 m v zástavbe)
Technológia Wi-Safe2: Áno; možnosť prepojenia až 50 komponentov Wi-Safe2
Funkcia: Testovanie funkčnosti; lokalizácia poplachu; pamäť poplachu; stíšenie; indikácia vybitej batérie; ochrana proti neoprávnenej manipulácii
Akustická signalizácia: Nie
Optická signalizácia: 1x červená, 1x zelená, 1x oranžová LED dióda
Montáž: Na stenu / voľným položením
Rozmery: 90 x 90x 23 mm
Hmotnosť: 140 g
Prevádzková teplota / vlhkosť: + 4 ° C ~ + 38 ° C / 30% ~ 90% RH nekondenzujúca
Skladovacia teplota / vlhkosť: -20 ° C ~ + 60 ° C / až 93% RH nekondenzujúca
Záruka: 5 rokov

Obsah balenia:
• Ovládací modul FireAngel WTLS-1EU
• Spojovací materiál
• Užívateľská príručka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP