Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Testovacia sada Detectasmoke DS1

Overuje systém fotoelektrických a ionizačných hlásičov požiaru a dymu
16,28 €
Celkom za položky bez DPH: 16,28 €
Popis

Testovací plyn Detectasmoke

Detectasmoke overuje, či obvody a systémy fotoelektrických a ionizačných hlásičov požiaru a dymu spoľahlivo pracujú a či aktívne vyhľadávajú akýkoľvek náznak požiaru.

Jednoduché použitie.

Nehorľavý.
Bezfreónový.
Netoxický.
Neagresívný.
Testuje optické aj ionizačné hlásiče požiaru a dymu.
Kompatibilný so všetkými tyčovými testovacími systémami.
Veľmi priaznivá cena.

Naše unikátne zloženie aerosólových častíc simuluje celý rad reálnych známok požiaru, takže máte istotu, že váš systém elektrickej požiarnej signalizácie bude ihneď reagovať na akýkoľvek druh požiaru.

Testovanie pomocou aplikácie doporučeného aerosólu, navrhnutého pre bezpečnú simuláciu častíc dymu je teraz najširšou užívanou profesionálnou metódou celosvetovo overenú výrobcami detektorov.

BS 5839 1:2002 45.4 (d) "Uvedomte si, že detektory dymu by mali byť testované metódou, ktorá potvrdí, že dym môže vstúpiť do detekčnej komory a dokáže spustiť signál (napr. použitím prístroja, ktorý vypúšťa simulovaný dym alebo vhodné aerosóly okolo detektora). Malo by byť zabezpečené, že použitý materiál nespôsobí škodu alebo následne neovplyvní výkon detektora ... "

Zdroj NFPA 72E, 8-2.4.1.1

"Detektory by mali byť testované na mieste, aby bol zabezpečený vstup do snímacej komory a reakcie alarmu ..."

1 x 250ml aerosólu je dostačujúci pre otestovanie viac ako 300 detektorov
veľkosť balenia
Samostatná plechovka 250ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP