Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

Pozri tiež

baner ajax

logo 2019 2

 

Nákupné centrum Bezpečný byt

Prevádzkovateľ internetového obchodu Bezpecnybyt.sk:

Adresa eshopu: Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica
Na uvedenej adrese sa nachádza administratívna zložka e-shopu. Nejedná sa o výdajné miesto ani sklad. V prípade potreby nás prosím neváhajte vopred telefonicky kontaktovať.


Tel.: +421 0949 12 90 92

WWW: http://www.bezpecnybyt.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ponuka na tovaru

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou, radi vám poradíme s výberom. Pre individuálne otázky či dopyt nás neváhajte kontaktovať emailom alebo na našej zákazníckej linke. Ochotne a radi sa vám budeme venovať. Spoločne určite nájdeme tú najlepšiu alternatívu.

Cena

Našli ste u konkurencie lepšiu cenu produktu?
Chcete realizovať množstevné nákup?
Napíšte nám a my pre vás pripravíme špeciálnu ponuku.

Reklamácia a vrátenie tovaru:

Reklamujete, vraciate tovar alebo chcete využiť servis?
Nezabudnite, prosím, že všetky zásielky musia niesť iniciály odosielateľa a príjemcu.
Podstatné je tiež nami pridelené autorizačné číslo pre identifikáciu zásielky.

Autorizačné číslo vám na vyžiadanie pridelíme na našej zákazníckej linke: (+ 421) 0949 12 90 92 alebo zašleme emailom.

Upozorňujeme, že vaša zásielka bez prideleného autorizačné čísla nemusia byť úspešne doručená. V takom prípade nebude odosielateľ oprávnený domáhať sa akéhokoľvek ďalšieho nároku spojeného neprevzatím alebo nedoručením zásielky.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP