Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

detekce plynu co baner

Reťazový zámok na bicykel Master Lock 8390EURDPRO 6mm

Zpevněný ocelový reťazec s ocelovým visacím zámkom je 90 cm dlhý a obsahuje oceľové spojky o priemere 6 mm, ktoré odolávajú rezaniu a rezaniu. Nylonový kryt zabraňuje škrábanie. Visací ocelový zámok o priemere 40 mm. Farba čierna. Cena za kus.
13,60 €
Celkom za položky bez DPH: 13,60 €
Tovar na dopyt
Popis


data

8390EURDPRO

Spevnený oceľový reťaz s oceľovým visiacim zámkom je 90 cm dlhý a obsahuje oceľové spojky s priemerom 6 mm, ktoré odolávajú rezaniu. Nylonový kryt reťaze zabraňuje poškrabaniu. Visiaci oceľový zámok s priemerom 40 mm je odolný proti poveternostným vplyvom. Plastový kryt na visiacom zámku zabraňuje poškrabaniu. Strmeň s priemerom 9 mm je vyrobený z ocele pre odolnosť proti rezaniu. Obsahuje 4-kolíkový valec zabraňujúci vyhmataniu a dvojitú západku odolnú proti vypáčeniu.
2 ks kľúčov sú súčasťou balenia.

Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 7
Materiál (reťaz / zámok): tvrdená oceľ / oceľ
Farba: čierna
Cena za kus

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP