Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Bezpečnostný digitálny kufor Master Lock odolný ohňu a vode CHW30300EURHRO

Veľký digitálny bezpečnostný kufor chráni vaše najdôležitejšie dokumenty (vhodné pre formát papiera formátu A4), médiá a cennosti. Konštrukcia je odolná voči ohňu a vode. Objem/hmotnosť: 10,2 l / 10,9 kg.
94,46 €
Celkom za položky bez DPH: 94,46 €
Tovar na dopyt
Popis


data

BEZPEČNOSTNÝ DIGITÁLNY KUFOR ODOLNÝ OHŇU A VODE CHW30300EURHRO - MASTER LOCK

Veľký digitálny bezpečnostný kufor chráni vaše najdôležitejšie dokumenty (vhodné pre formát papiera formátu A4), médiá a cennosti. Konštrukcia je odolná voči ohňu a vode. Overené na 30 minút požiarnej ochrany až do 843 ° C - chráni dokumenty, úradné dokumenty aj digitálne položky (CD, USB kľúče ...) v prípade požiaru. Overené pre ponorenie vody - chráni dokumenty a ďalšie cenné predmety pred povodňami. Digitálny zámok uchováva dokumenty a cennosti v bezpečí a zabraňuje otvoreniu veka v prípade požiaru. Resetovateľná digitálny kombinácie: 1 resetovateľná kombinácia (programovateľná od 4 do 6 číslic) + 1 kombinácia master (neprogramovateľná). Vyžaduje 1ks 9V batéria (nie je súčasťou balenia). Obmedzená záruka 2 roky.

Kód produktu: CHW30300EURHRO
Rozmery vonkajšie: 19,3 x 41,9 x 37,5 cm
Rozmery vnútorné: 13,6 x 32,1 x 23,2 cm
Objem / hmotnosť: 10,2 l / 10,9 kg
Farba: tmavo šedá

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP