Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Uzamykateľný cestovný box na cennosti Master Lock P005CEURBLKHRO

Uzamykateľný cestovný box na cennosti P005CEURBLKHRO je vhodný pre uschovanie kľúčov, hotovosti, dokladov, šperkov alebo drobné elektroniky. Box má pevnú oceľovú konštrukciu. Je tu nastaviteľný 3-ciferný kombinačný zámok (1000 možností).
22,36 €
Celkom za položky bez DPH: 22,36 €
Popis

datadata

Uzamykateľný cestovný box na cennosti P005CEURBLKHRO je vhodný pre uschovanie kľúčov, hotovosti, dokladov, šperkov alebo drobné elektroniky. Box má pevnú oceľovú konštrukciu.
Je tu nastaviteľný 3-ciferný kombinačný zámok (1000 možností). Ďalej je súčasťou integrovanej oceľové lanko o Ø4 mm a dĺžkou 900 mm pre uchytenie k pevnému bodu. Dno boxu pokrýva mäkká pena.

Rozmery (V x Š x H): vnútorná [mm] 61 x 135 x 168; vonkajšie [mm] 66 x 150 x 203
Objem: 1,38 l
Farba: čierna / sivá

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP