Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Kombinačný visiaci zámok Master Lock 1509EURDLOV - 30mm

Visiaci kombinačný zámok 1509EURDLOV je široký 30mm. Oceľový strmeň s priemerom 5mm je dlhý 22mm. Vlastné nastavenie 3-miestne kombinácie zámku. Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 4. Farba: biela, motív "I love ". Cena za kus.
8,45 €
Celkom za položky bez DPH: 8,45 €
Popis

data

Visiaci kombinačný zámok 1509EURDLOV pre všeobecnú ochranu. Zinkové telo zámku je o šírke 30mm. Oceľový strmeň s priemerom 5mm je dlhý 22mm a je vyrobený z pochrómovanej ocele a ponúka odolnosť proti rezanie a rezanie. Vlastné nastavenia 3-miestne kombinácie zámku ponúka pohodlie bez kľúča.

Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 4
Rozmery (A x B x C mm): 5 x 22 x 14mm
Materiál (telo / strmeň): zinok / oceľ
Farba: biela, motív "I love")
Cena za kus

Pre viac informácií týkajúcich sa produktov a značky MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP