Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Visiaci zámok Master Lock z pevného hliníka 3430EURDELEC - 30mm

Visiaci zámok z pevného hliníka 3430EURDELEC široký 30 mm. Jeho hliníkové telo zámku s vinylovým poťahom odolné proti poškodeniu a korózii. Strmeň z ocele o priemere 5 mm odolný proti prerezaniu. Ponúkame ve farbe čierne s motívom "Electro". Cena za kus.
5,50 €
Celkom za položky bez DPH: 5,50 €
Popis

data

Visiaci zámok 3430EURDELEC pre všeobecnú ochranu z pevného hliníka so šírkou 30 mm. Hliníkové telo zámku s poťahom odolné proti poškodeniu a korózii. Strmeň z ocele s priemerom 5 mm odolný proti prerezanie. Ponúkame v 4 možných variantoch s rôznymi potlačami.

Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 4
2 ks kľúčov súčasťou balenia
Rozmery (A x B x C mm): 5 x 18 x 17 mm
Materiál (telo / strmeň): hliník / oceľ
Farba: čierna, motív "Electro"
Cena za kus

Pre viac informácií týkajúcich sa produktov a značky MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP