Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Požiarna deka First Alert FB100H

Požiarna deka First Alert FB100H - nevyhnutný produkt pre Váš bezpečný domov.
16,47 €
Celkom za položky bez DPH: 16,47 €
Popis

Požiarna deka - Model First Alert FB100H

Požiarne deky sú vyrábané v širokých škálach prevedení a rôznych veľkostiach tak, aby uspokojili potreby a požiadavky dnešných zákazníkov.

First Alert ako jeden z najväčších výrobcov požiarne bezpečnostných produktov pôvodom z Veľkej Británie predstavuje vo svojej kategórii prvotriednej požiarnej deku FB100H tkanou zo sklenených vlákien, potiahnutých silikónovou gumou.
Tieto požiarne deka bola navrhnutá pre zrýchlenú redukciu tepelnej energie a na urýchlenie procesu hasenie s maximálnym dôrazom na kvalitu prevedenia, jednoduchú a rýchlu manipuláciu.
Hmotnosť tkaniny je nižšia v porovnaní s konkurenčnými produktmi a to až o 60%.
Požiarna deka je ukončená úchytky z kevlaru pre väčšiu pevnosť a možnosť opakovaného vytrhnutiu z plastového zásobníka.

Pre svoje výnimočné vlastnosti sa stávajú požiarne deky obľúbenou a takmer neodmysliteľnou výbavou nielen komerčných a domácich kuchýň kedy pokrývajú riešenie nebezpečenstvo napríklad vznietenia tuku na panvici alebo fritéze, ale sú užitočné aj automobilistům pri nehodách alebo zdĺhavom čakanie v kolónach. Dokážu veľmi dobre udržať telesnú teplotu a podľa kvality svojho prevedení odolávať vysokým teplotám.

Požiarna deka je neodmysliteľným pomocníkom zváračov a nie je náhodou, že je s obľubou používaná v autoopravovniach a všade tam kde sa brúsi a zvára. Je vhodná pre použitie v mnohých rôznych prostrediach, vrátane tovární, nemocníc, úradov, karavanov, obchodov, škôl, reštaurácií, kaviarní, hotelov a hotelových izieb, lodí, opatrovateľských domov, obchodov a pod.

Charakteristika a úžitok:

Ponúka pomoc pri hasení nebezpečného požiaru doma aj na pracovisku.

  • pre domáce a komerčné použitie
  • ideálne pre dodatočnú ochranu v školách, materských školách a laboratórií
  • do automobilov, lodí, na pracovisko i kuchyňou
  • tkanina zo sklenených vlákien, potiahnutá silikónovou gumou
  • zľahka zavěsitelná na stenu
  • o 60% nižšia hmotnosť v porovnaní s konkurenčnými produktmi
  • 1m x 1m tkaniny
  • skladná, zabalená v pevnom plastovom obale, pripravená na rýchle použitie
  • úchytky z kevlaru pre väčšiu pevnosť


Technické parametre:

Objednávací kód: FB100H

Rozmery deky: 1m x 1m - rozmery tkaniny

Záruka: 5 rokov garancia záruky na tkaninu

Rozmery produktu (balenia): 212mm x 165mm x 40mm

Hmotnosť (balenia): 0,465 kg

EAN čiarový kód: 5 022391 064398

Počet kusov v boxe: 6 ks

Rozmery balenia (boxu): 260mm x 210mm x 330mm

Hmotnosť (boxu): 2,94 kg

Schválenie: BS EN 1869: 1997

Požiarne deky sú odporúčané pre použitie v kuchyni - najmä napríklad pre prípad horiaceho tuku na panvici. Vo väčšine prípadov možno hasiace rúško väčších rozmerov použiť pre prekrytie osoby, ktorej odev horí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP