Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Maják s vibračnou podložkou FireAngel W2-SVP-630 Wi-Safe 2

Maják s vibračnou podložkou FireAngel W2-SVP-630 je súčasťou produktovej série Wi-Safe 2 a slúži ako bezpečnostný doplnok k hlásičom požiaru a oxidu uhoľnatého pre prípad výskytu požiaru v stráženom priestore.
115,89 €
Celkom za položky bez DPH: 115,89 €
Popis


data

Bezdrôtovo prepojiteľný maják s vibračnou podložkou FireAngel W2-SVP-630

Maják s vibračnou podložkou FireAngel W2-SVP-630 je súčasťou produktovej série Wi-Safe 2 a slúži ako bezpečnostný doplnok k hlásičom požiaru a oxidu uhoľnatého pre prípad výskytu požiaru v stráženom priestore. Zvuková signalizácia poplachu dymovým alebo teplotným hlásičom alebo detektorom CO v kombinácii s optickou signalizáciou majáka a vibráciami podložky je vhodná najmä pre osoby s rôznym typom a závažnosťou sluchového alebo zrakového postihnutia. Vibračná podložka je drôte prepojená s majákom a je prispôsobená pre uloženie pod matrac alebo vankúš. Pri poplachu prebudí spiacu osobu, a upozorní ju tak na hroziace nebezpečenstvo. Maják pomocou LED indikačných diód signalizuje, o aký typ poplachu sa jedná (požiar alebo výskyt oxidu uhoľnatého). Maják funguje v rámci bezdrôtovej siete o frekvencii 868 MHz s dosahom až 200 m, v ktorej je možné vzájomne prepojiť až 50 komponentov série Wi-Safe2. Ak potom niektorý z komponentov (teplotné a dymové hlásiče požiaru, hlásiče CO) vyhlási poplach, vyhlási ho tiež zvyšné komponenty v sieti Wi-Safe2. Zariadenie je napájané z elektrickej siete pomocou sieťového adaptéra a pre prípad výpadku napájania je vybavená záložným nabíjacím akumulátorom. Maják disponuje okrem iného pokročilými funkciami, ako je možnosť stíšenia poplachu (Smart Silence ™), lokalizácia poplachu alebo testovanie funkčnosti a upozornenie na vybitú batériu pri všetkých prepojených komponentov radu Wi-Safe2. Maják je možné upevniť na stenu alebo voľne položiť na akýkoľvek stabilný povrch (stôl, nočný stolík, skriňa a pod.). Na zariadenie je poskytovaná 5-ročná záruka.

Technická špecifikácia:
Napájanie: 9V / 2A DC + záložný akumulátor Ni-MH 8,4V / 280 mAh
Bezdrôtový prenos: Všesmerový; 868 MHz; dosah <200 m (<35 m v zástavbe)
Technológia Wi-Safe2: Áno; možnosť prepojenia až 50 komponentov Wi-Safe2
Funkcia: Testovanie funkčnosti; lokalizácia poplachu; stíšenie; indikácia vybitej batérie
Akustická signalizácia: Nie
Optická signalizácia: 2x červená, 1x zelená, 1x oranžová LED dióda
Montáž: Na stenu / voľným položením
Rozmery: 102 x 150 x 39 mm (maják), Ø98 x 34 mm (podložka)
Hmotnosť: 460 g
Prevádzková teplota / vlhkosť: + 4 ° C ~ + 38 ° C / 30% ~ 90% RH nekondenzujúca
Skladovacia teplota / vlhkosť: -20 ° C ~ + 60 ° C / až 93% RH nekondenzujúca
Záruka: 5 rokov

Obsah balenia:
• Maják s vibračnou podložkou FireAngel W2-SVP-630
• Napájací sieťový adaptér, výstup 9V / 2A
• Vymeniteľný nabíjací záložný akumulátor Ni-MH 8,4V / 280 mAh
• Spojovací materiál
• Užívateľská príručka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP