Eshop používa cookies
Táto webová stránka používa súbory cookies na zabezpečenie svojho správneho fungovania. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
×

Zavolajte nám (421) 0949 12 90 92

Bezpečný byt
0
Váš nákup
0
×
 x 

0

baner ajax

Testovací plyn pre detektory tabakoveho dymu RADAL

Poskytuje možnosť overenia prevádzkyschopnosti detektorov tabakového dymu protifajčiarskeho systému RADAL Cig-Arrete® bez nutnosti k testu použiť skutočného tabakového dymu.
34,11 €
Celkom za položky bez DPH: 34,11 €
Popis

Testovací plyn pre detektory tabakového dymu RADAL Cig-Arrete®

Poskytuje možnosť overenia prevádzkyschopnosti detektorov tabakového dymu protifajčiarskeho systému RADAL Cig-Arrete® bez nutnosti použiť k testu skutočného tabakového dymu. Čistý a hygienický taký je testovací plyn CSA-SGTG, ktorý zabezpečuje, že zabezpečené priestory zostanú aj naďalej bez zápachu dymu a pritom vždy so zariadeniami pripravenými vyhlásiť poplach v prípade porušovania zákazu fajčenia.

CSA-SGTG je navrhnutý pre testovanie všetkých detektorov tabakového dymu RADAL Cig-Arrete®. Detekcia tabakového kôre produktov RADAL Cig-Arrete® je založená na patentovanej technológii plynového senzoru, ktorý sníma len určité typy plynov produkované tabakovým dymom. S tohto dôvodu nemôže byť na testovanie detektorov tabakového dymu RADAL použilo štandardného testovacieho plynu ako pri klasických hlásičov požiaru a dymu. CSA-SGTG je špeciálne navrhnutý pre testovanie detektorov tabakového dymu RADAL Cig-Arrete® ktoré by mali byť touto testovacou sadou pravidelne testované.

Jednoduché použitie.

Nehorľavý.

Bez konvenčného CFC.

Netoxický.

Neagresívny.

Testuje detektory tabakového dymu.

Kompatibilný so všetkými tyčovými testovacími systémami.

Veľmi priaznivá cena.

1 x 250ml testovacieho plynu

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Oxid uhoľnatý - fakty

Oxid uhoľnatý je smrteľný, bezfarebný jedovatý plyn bez zápachu. Vzniká neúplným spaľovaním rôznych palív, vrátane uhlia, dreva, dreveného uhlia, oleja, petroleja, propánu či zemného plynu. Zariadenia poháňané spaľovacími motormi...

Detektor CO alebo detektor CO2?

Pokúsime sa vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce.

Zabezpečovací systém Ajax

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

×

ajax alarm bezpecnybyt

Alarm Ajax StarterKit

Set vyhodnocovacej ústredne bezdrôtového GSM / IP alarmu - čierny. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku.

329,07 €

DETAIL TOVARU KÚP TERAZ!


TOP