Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax! Jeweller - žiadne drôty, žiadne starosti. Ochrana proti vlámaniu. Ochrana proti požiaru a CO. Ochrana proti zaplaveniu. Video dohľadový systém.

Prečo zvoliť zabezpečovací systém Ajax?

Harmónia high-end komponentov a technológií

Produkty Ajax sú navrhnuté a skonštruované od základov a bez akýchkoľvek kompromisov.

Pri výrobe produktov Ajax sú používané len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie súčiastky, ktoré sú zapuzdrené v odolnom a dizajnovom kryte. V kombinácii s unikátnymi patentovanými technológiami tak produkty Ajax poskytujú neprekonateľnú kvalitu výkonu a zabezpečenia. iPhone X

Komplexný bezpečnostný systém s ľahkou ovládateľnosťou

Zabezpečovací systém Ajax je produktom modernej doby, kedy sa výpočtová technika stáva neustále komplexnejšou, avšak jej využitie sa rozširuje o to viac rýchlejšie.

Zabezpečovací systém Ajax sa ľahko inštaluje, prispôsobuje, ovláda, monitoruje a čo je hlavné...ku všetkému stačí len pár kliknutí prstom na displej Vášho mobilného telefónu.

Ochráňte Vašich blízkych a majetok zabezpečovacím systémom Ajax!

Vďaka minimálnej energetickej náročnosti prevádzky komponentov Ajax vydrží batéria až 7 rokov prevádzok bez nutnosti jej výmeny. Komponenty Ajax automaticky regulujú vyžarovaný výkon rádiového signálu v závislosti na vzdialenosti od Ajax Hubu. Tým dochádza k výraznej úspore elektrickej energie.

Bezdrôtové prevedenie komponentov Ajax umožňuje ich rýchlu a jednoduchú montáž na profesionálnej úrovni, ktorá zaberie len pár minút a nevyžaduje použitie žiadneho špeciálneho náradia. Súčasťou každého balenia je naviac aj potrebný spojovací materiál. Vďaka šikovným držiakom komponentov SmartBracket zvládne montáž systému Ajax naozaj každý.

Jeweller - spoľahlivé spojenie medzi zariadeniami

Unikátny bezdrôtový rádiový komunikačný protokol bol vyvinutý ako náhrada drôtového spojenia zariadení. Jeweller umožňuje vzájomnú komunikáciu medzi Ajax Hubom a ďalšími komponentmi na vzdialenosť až 2 000 metrov v otvorenom priestore, pričom stav spojenia je možné automaticky kontrolovať v nastaviteľnom intervale od 12 do 300 sekúnd.

Rádiový signál je zabezpečený šifrovaním pomocou plávajúceho kódu a autentizáciou. Pokiaľ dôjde k zarušeniu signálu, automaticky dôjde k zmene vysielacieho kmitočtu a upovedomeniu používateľa. Aj v prípade výpadku sieťového pripojenia je vďaka špeciálnemu DeliverAnyway algoritmu zaistená pravidelná aktualizácia systému.

Vstavaná záložná batéria

Pokiaľ dôjde k výpadku elektrickej energie, Ajax Hub je automaticky napájaný zo vstavanej Li-Ion batérie s kapacitou 2 Ah. Doba zálohovania dosahuje až 15 hodín a po obnovení elektrickej energie sa batéria okamžite začne nabíjať.

Real time OS

Použitý operačný systém reálneho času je zárukou, že všetky poplachové či iné signály budú okamžite spracované a odovzdané používateľovi. Tým je zaistená okamžitá reakcia na hroziace nebezpečenstvo či narušenie objektu.

Ethernet / GSM modul

Ako hlavný komunikačný kanál medzi Ajax Hubom a používateľom alebo centrálnou monitorovacou stanicou slúži pripojenie k sieti Ethernet. V prípade jej výpadku systém automaticky komunikuje prostredníctvom mobilnej siete GSM.