noimage

SET Ajax Chytrá domácnosť white

659,50 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: AJAXSET6_WH

Ďalší tovar od výrobcu AJAX
Inteligentne zabezpečte svoj domov pomocou súpravy Ajax Chytrá domácnosť v bielej farbe. Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, vody, pohybu, napájanie zo siete, aplikácia v slovenčine a angličtine pre Android a iOS.

Súprava Ajax Chytrá domácnosť


Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, vody, pohybu, napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Inteligentné zabezpečenie vašej domácnosti pomocou súpravy "Ajax Chytrá domácnosť".

Bezpečnostná súprava Ajax StarterKit spoľahlivo ochráni váš domov pred vlámaním, požiarom alebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na prvý pohľad zaujmú elegantným dizajnom a prvotriednou používateľskou prívetivosťou vďaka inteligentnej aplikácii Ajax, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie systému. Súprava obsahuje Ajax Hub, Ajax DoorProtect, Ajax MotionProtect, Ajax FireProtect, Ajax LeaksProtect a Ajax Socket. Samozrejme, máte možnosť zakúpiť si ďalšie komponenty.


Kľúčové funkcie bezpečnostnej súpravy Ajax Chytrá domácnosť:

Moderný spôsob ochrany majetku pred vlámaním a prírodnými katastrofami
Bezpečnostná súprava obsahuje centrálnu riadiacu jednotku, detektor otvorenia okien alebo dverí, 2× bezdrôtový snímač pohybu, ovládač a domácu sirénu.
Hub Ajax s pripojením GSM alebo Ethernet
Komunikačný protokol Jeweller (prenos signálu do 2000 m)
Inteligentná aplikácia Ajax na jednoduchú konfiguráciu a prehľad systému z pohodlia smartfónu
Vysoká úroveň zabezpečenia podľa normy EN 50131
Všetky zariadenia v súprave sú dodávané s batériami
Podpora platforiem Android a iOS s bezplatnými aktualizáciami softvéru


Komplexná súprava na zabezpečenie domácnosti:

Súprava Ajax Chytrá domácnosť obsahuje napríklad detektor otvorených dverí a okien, detektor pohybu, požiarny a dymový senzor alebo dokonca hlásič úniku vody. Systém je možné rozšíriť o ďalšie zaujímavé komponenty, ako sú rôzne alarmy, klávesnice na zabezpečenie systému atď... Všetky komponenty majú úroveň zabezpečenia 2 podľa normy EN 50131, a preto ponúkajú vyššiu úroveň zabezpečenia.

Ajax Hub

Centrálna jednotka zabezpečovacieho systému Ajax má pripojenie GSM a Ethernet so zdieľaným prístupom až pre 50 používateľov a maximálne 100 pripojených zariadení. Komunikačný protokol Jeweller umožňuje pripojiť komponenty k rozbočovaču Ajax na vzdialenosť až 2 000 m, čím prekonáva štandardné technológie WiFi a ZigBee.

Ajax MotionProtect

Inteligentný detektor Ajax MotionProtect spoľahlivo detekuje pohyb v miestnosti až do vzdialenosti 12 metrov. Vďaka pokročilému algoritmu SmartDetect ignoruje pohyb domácich zvierat, prievan a iné príčiny falošných poplachov. Citlivosť detekcie je možné nastaviť v 3 úrovniach.

Ajax DoorProtect

Detektor je vybavený miniatúrnymi špičkovými snímačmi a bezdrôtovou komunikáciou, čo mu umožňuje zabezpečiť okná a dvere na viacerých poschodiach budovy. Puzdro detektora je tiež odolné voči manipulácii a je vybavené spoľahlivým jazýčkovým kontaktom s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez poruchy.

Ajax FireProtect

FireProtect je certifikovaný profesionálny požiarny hlásič. Najväčšou výhodou systému FireProtect je dvojfázové overovanie požiaru, takže do komory nemusí vniknúť dym, ale stačí, aby sa teplota v zabezpečenej budove zvýšila o 30 °C za 30 minút a systém FireProtect spustí poplach. Ak detektor zistí nebezpečenstvo, spustí sa siréna a vy dostanete zvolené upozornenie.

Ajax LeaksProtect

LeaksProtect je bezdrôtový detektor úniku vody. Po pridaní detektora do aplikácie Ajax a jeho nainštalovaní na miesto si môžete byť istí, že budete vždy vedieť, či sa vo vašej domácnosti stala nehoda. Detektor má na spodnej strane citlivé kontakty, ktoré okamžite zistia prítomnosť vody.

Ajax Socket

Socket je inteligentný adaptér zásuvky, ktorý vám umožňuje ovládať zásuvku na diaľku pomocou aplikácie Ajax. Prostredníctvom aplikácie môžete zapínať a vypínať elektrické spotrebiče. Vďaka indikátoru LED a analytickým funkciám môžete merať spotrebu svojich spotrebičov.

Vzdialený prístup a konfigurácia prostredníctvom inteligentnej aplikácie Ajax:

Aplikácia Ajax smart bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostnej súpravy, ale aj na pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností každého zariadenia. Aplikácia je k dispozícii na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšších) a macOS.


Bezpečný domov na dosah ruky:

Po prepojení zariadenia Ajax s mobilnou aplikáciou môžete dostávať okamžité upozornenia pri zistení nebezpečenstva, aktivovať overovanie videa pomocou IP kamier, zobraziť podrobné informácie o stave systému alebo bezplatne dostávať pravidelné aktualizácie. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie mimoriadne pohodlné a intuitívne.

Ajax sa ľahko inštaluje:

Vďaka jedinečnému držiaku SmartBracket, ktorý sa pripevňuje na stenu alebo strop, je inštalácia komponentov Ajax čo najjednoduchšia a najrýchlejšia. Komponenty sa dodávajú s predinštalovanými batériami, čo vám ušetrí veľa času. Šikovná aplikácia vám pomôže vybrať správne umiestnenie zariadenia pomocou interaktívneho manuálu.


Obsah balenia:

1x Ajax Hub - centrálna riadiaca jednotka
1x Ajax MotionProtect - bezdrôtový snímač pohybu
1x Ajax DoorProtect - bezdrôtový detektor dverí alebo okien
1x Ajax FireProtect - bezdrôtový senzor požiaru a dymu
1x Ajax LeaksProtect - bezdrôtový senzor vody
1x Ajax Socket - adaptér do zásuvky