noimage

SET Ajax Senior white

497,37 €
Skladom

PLU tovaru: AJAXSET4_WH

Ďalší tovar od výrobcu AJAX
Alarmová súprava Ajax Senior poskytuje dohľad nad domovom vašich rodičov v bielej farbe. Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu a vody, napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Ajax Set Senior

Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu a vody, napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Sada alarmu "Ajax Senior" zabezpečí dohľad nad domom vašich rodičov.

Bezpečnostná súprava Ajax Senior spoľahlivo ochráni domov seniorov pred požiarom alebo zaplavením vodou. Okrem toho pridáva bezdrôtové tlačidlo SOS na privolanie pomoci v prípade problémov. Jednotlivé komponenty na prvý pohľad zaujmú elegantným dizajnom a prvotriednou používateľskou prívetivosťou vďaka inteligentnej aplikácii Ajax, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú konfiguráciu systému. Súprava obsahuje Ajax Hub, Ajax FireProtect, Ajax LeaksProtect a Ajax Button. Samozrejme, máte možnosť zakúpiť si aj ďalšie komponenty.


Kľúčové vlastnosti súpravy Ajax Senior:

Moderný spôsob ochrany domu vašich rodičov alebo starých rodičov
Bezpečnostná súprava obsahuje centrálnu riadiacu jednotku, bezdrôtový senzor požiaru a dymu, bezdrôtový senzor vody a bezdrôtové SOS tlačidlo.
Rozbočovač Ajax s pripojením GSM alebo Ethernet
Komunikačný protokol Jeweller (prenos signálu do 2000 m)
Inteligentná aplikácia Ajax na jednoduchú konfiguráciu a prehľad systému z pohodlia smartfónu
Vysoká úroveň zabezpečenia podľa normy EN 50131
Všetky zariadenia v súprave sú dodávané s batériami
Podpora platforiem Android a iOS s bezplatnými aktualizáciami softvéru


Základná sada pre zabezpečenie domácnosti seniorov:

Súprava Ajax Senior obsahuje najmä detektory dymu a úniku vody. Súprava obsahuje aj bezdrôtové SOS tlačidlo a, samozrejme, centrálny HUB, ktorý spája jednotlivé zariadenia vrátane ovládania cez mobilnú aplikáciu. Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty, ako sú rôzne alarmy, požiarne hlásiče, hlásiče úniku vody, klávesnice na zabezpečenie systému atď. Všetky komponenty majú úroveň zabezpečenia 2 podľa normy EN 50131, a preto ponúkajú vyššiu úroveň zabezpečenia.

Hub Ajax

Centrálna jednotka zabezpečovacieho systému Ajax má pripojenie GSM a Ethernet so zdieľaným prístupom až pre 50 používateľov a maximálne 100 pripojených zariadení. Komunikačný protokol Jeweller umožňuje pripojiť komponenty k rozbočovaču Ajax na vzdialenosť až 2 000 m, čím prekonáva štandardné technológie WiFi a ZigBee.

Ajax FireProtect

FireProtect je certifikovaný profesionálny požiarny hlásič. Najväčšou výhodou systému FireProtect je dvojfázové overovanie požiaru, takže do komory nemusí vniknúť dym, ale stačí, aby sa teplota v zabezpečenej budove zvýšila o 30 °C za 30 minút a systém FireProtect spustí poplach. Ak detektor zistí nebezpečenstvo, spustí sa siréna a vy dostanete zvolené upozornenie.

Ajax LeaksProtect

LeaksProtect je bezdrôtový detektor úniku vody. Po pridaní detektora do aplikácie Ajax a jeho nainštalovaní na miesto si môžete byť istí, že budete mať vždy prehľad o tom, či sa vo vašej domácnosti stala nehoda. Detektor má na spodnej strane citlivé kontakty, ktoré okamžite zistia prítomnosť vody.

Ajax Button

Toto je tlačidlo SOS, ktoré po stlačení spustí tichý alebo normálny alarm. Je vhodný najmä pre vaše deti alebo starších ľudí, ktorí sú zraniteľnejší. Po stlačení tlačidla sa odošle oznámenie všetkým používateľom vrátane napríklad bezpečnostnej agentúry. Stlačením núdzového tlačidla spustíte alarm a privoláte pomoc. Vďaka kompaktným rozmerom možno Button umiestniť takmer kamkoľvek - pokojne ho môžete nosiť na šnúrke.


Vzdialený prístup a konfigurácia prostredníctvom inteligentnej aplikácie Ajax:

Inteligentná aplikácia Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostnej súpravy, ale aj na pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je k dispozícii na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšších) a macOS.


Bezpečný domov na dosah ruky:

Po prepojení zariadenia Ajax s mobilnou aplikáciou môžete dostávať okamžité upozornenia pri zistení nebezpečenstva, aktivovať overovanie videa pomocou IP kamier, prezerať podrobné informácie o stave systému alebo bezplatne dostávať pravidelné aktualizácie. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie mimoriadne pohodlné a intuitívne.


Ajax sa ľahko inštaluje:

Vďaka jedinečnému držiaku SmartBracket, ktorý sa pripevňuje na stenu alebo strop, je inštalácia komponentov Ajax čo najjednoduchšia a najrýchlejšia. Komponenty sa dodávajú s predinštalovanými batériami, čo vám ušetrí veľa času. Šikovná aplikácia vám pomôže vybrať správne umiestnenie zariadenia pomocou interaktívneho manuálu.


Obsah balenia:

1x Ajax Hub - centrálna riadiaca jednotka
1x Ajax FireProtect - bezdrôtový senzor požiaru a dymu
1x Ajax LeaksProtect - bezdrôtový senzor vody
1x Ajax Button - bezdrôtové SOS tlačidlo