led power flash 201zled power flash 201z

Výstražné a bezpečnostné LED svetlo Power FlashPF-201Z

17,44 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: PF210Z-1

Ďalší tovar od výrobcu PowerFlash
Výstražné a bezpečnostné LED svetlo Power FlashPF-201Z

Výstražné a bezpečnostné LED svetlo Power FlashPF-201Z Basic

Singel jednotka s vymeniteľnou jednorázovou lítiovou batériou typu CR123A 3V bez príslušenstva.

Výstražné a signalizačné LED svetlá Power Flash sú novou generáciou inovatívnych a revolučných bezpečnostných produktov spoločnosti VeriaTrade, vyrábané na základe patentovanej technológie.

Svetlá Power Flash sú určené nielen všetkým motoristom a športovým nadšencom, ale tiež záchranným a armádnym zložkám, zložkám mestskej a štátnej polície, dopravcom, stavebným firmám a samozrejme všetkým jednotlivým spotrebiteľom za účelom zvýšenia bezpečnosti, ako záchranný signalizačný a svetelný prostriedok alebo ako nástroj pre krízové riadenie dopravy, pri katastrofách, haváriách, ako výstražné svetlo či maják, za účelom označenie služobných vozidiel, dopravných nehôd, v núdzi, za mimoriadnych udalostí, na označenie nebezpečných miest výstražnú alebo núdzovú signalizáciu, rozlíšenie, označenie dočasných pristávacích zón vrtuľníkov, uzavretie priestorov, ohradenie ranveja, vytýčenie plôch, trás atď.

Farebné prevedenie

K dispozícii sú nasledujúce farebné prevedenia:

PF-201B - Biela

PF-201M - Modrá

PF-201Z - Zelená

PF-201C - Červená

PF-201O - Oranžová

PF-201L - Žltá

V čom sú výrobky Power Flash iné ako ostatné elektronické signálne svetlá?

Technológia:

Najmodernejšie technológie 16 ultra LED jasných diód zabezpečuje maximálnu viditeľnosť predovšetkým za zhoršených meteorologických podmienok (hmla, dážď, sneh) alebo v nočných hodinách pre rýchlejšiu orientáciu a zaistenie bezpečnosti.

Svetelné režimy LED jednotky Power Flash / doba chodu na vymeniteľnú batériu:

1 - Rotácia / 15 hodín

2 - Štyri rýchla bliknutia / 15 hodín

3 - Jedno bliknutie / 100 hodín

4 - Striedavé blikanie / 15 hodín

5 - SOS blikanie (morseovka) / 24 hodín

6 - Neustále zapnuté - silne / 8 hodín

7 - Neustále zapnuté - slabo / 10 hodín

8 - Svietenie 2 LED diódami / 15 hodín

9 - Svietenie 4 LED diódami / 10 hodín

Špecifické vlastnosti svetiel a príslušenstvo

• LED svetlá vydrží pracovať až niekoľko desiatok hodín na jednu batériu (alebo nabitie).

• Vodeodolný nabíjací kufrík pre sety Power Flash - Profi z odolného polyméru vyššej triedy.

• Produkty šetrné voči životnému prostrediu.

• Jednoduché použitie s vysokou variabilitou.

Trvanlivosť:

Jednotky Power Flash sú ultra-kompaktné, disponujú vnútorným zosilneným dizajnom a veľmi pevným púzdrom, navrhnutým tak, aby LED svetlo vydržalo vysoké zaťaženie (ako jeden z príkladov uvádzame prejdení nákladným vozidlom na diaľnici), pevnosť v tlaku a vodotesnosť. Žiadna ďalšia cestná, elektronická, zápalná alebo chemická svetla nie sú tak pevná a nevynikajú takou radou výnimočných kvalitatívnych charakteristík.

Rozmery:

Elektronické signálne svetlo Power Flash je dodávané v kompaktnej veľkosti hokejového puku vyrobené zo zosilneného, ??veľmi pevného polyméru tak, aby bolo schopné odolať aj prejdenie nákladným vozidlom, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu. Zariadenie primárne vyvíjané pre cestnú bezpečnosť a navrhnuté pre náhradu svetlíc a bezpečnostných trojuholníkov alebo ako inovatívny bezpečnostný doplnok systému osvetlenia motorového vozidla.

Viditeľnosť:

Produkty Power Flash používajú najnovšiu technológiu LED diód vyžarujúce svetlo technológia ultra jasných LED diód, podobne ako je tomu u najmodernejších policajných a požiarnej majákov. Môžete si vybrať medzi 9 rôznymi, svetelnými režimami blikania a tak ovládať požadovaný typ režimu svetla vo vzťahu k udalosti, potrebám, viditeľnosti, dĺžke blikanie alebo životnosti batérie alebo kapacite nabíjacieho akumulátora.

Super jasné svetlo LED diód môže byť vidieť v noci na vzdialenosť až niekoľkých kilometrov a zároveň poskytuje dostatočnú intenzitu jasného svetla ponúkajúceho osobitnú ochranu aj počas dňa.


Pokrytie v rozsahu 360°:
LED svetlo Power Flash upevnené na bicykli, sedačke, taške alebo batohu, kde môže poskytnúť maximálne pokrytie zviditeľnenie v rozsahu 360°. Táto vlastnosť poskytuje veľmi dôležité bočné osvetlenie, ktoré u iných cyklo svetiel a doplnkov chýba.


Bezpečnosť:

Svetlá Power Flash sú inovatívne, inertné a vodotesná vďaka čomu môžu byť použité počas likvidáciou chemických havárií, bezpečnostných operácií a celého radu ďalších mimoriadnych udalostí. Na rozdiel od iných svetiel, neobsahujú, alebo neuvoľňujú žiadne škodlivé alebo chemické látky a výpary.

Pri použití svetiel Power Flash nedochádza k žiadnym zdravotným následkom ani negatívnym dopadom na životné prostredie. Nedochádza k inhalácii dymu, ani k pozostatku akéhokoľvek odpadu po použití, nie je potrebné nič hasiť.

Všestrannosť:

Bezpečnostné signálne svetlá Power Flash používajú silného magnetu, takže je možné ľahko prichytiť na akýkoľvek magnetický povrch karosérie strojov a nákladných či osobných automobilov, vrátane strechy, kufra, kapoty, dverí, kolies a ďalších kovových častí alebo na akékoľvek ďalšie kovové konštrukcie, regály, zátarasy , prekážky atď.


LED svetlá Power Flash sú inovatívne, vodotesná a inertné, môžu byť použité aj v situáciách, kedy by bolo použitie súčasných signalizačných prostriedkov, ako sú napríklad svetlice, zápalné svetlice alebo dymovnice nebezpečné (v suchom kroví alebo tráve, dozrievajúcim obiliu, v bezprostrednej blízkosti čerpacej stanice, obytné zástavbe atď.).

Identifikácia:

Jednotky Power Flash sú viditeľné z výšky až 8 kilometrov. Svetlá môžu blikať až po dobu 100 hodín.

Rýchle rozmiestnenie:

Jednotky Power Flash sú pre svoju kompaktnú veľkosť, batériové napájanie a jednoduché použitie veľmi rýchle rozmiestniteľné.

Flexibilita:

Produkty Power Flash nie sú len elektronické bezpečnostné a signálne svetlá, ale ponúka aj celý rad ďalších možností použitia od zábavy až po armádne účely.


Univerzálnosť použitia:

Univerzálnosť LED svetiel Power Flash, ich kompaktnosť, nízka hmotnosť a malé rozmery samy o sebe umožňujú ich všestranné využitie napríklad pri turistike, jazde na kolieskových korčuliach, bicykli, motocykla, lyžovanie, potápanie a mnohých ďalších športových činnostiach a aktivitách.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Nabíjacie batérie: Lítiová batéria - CR123A 3V

Počet ultra LED diód: 16

Počet svetelných režimov: 9

Materiál - škrupina: Odolný, zosilnený polymér

Silný magnet: Áno

Vodotesné: Áno

Schopnosť plávať: Áno

Rozsah pracovných teplôt: -36°C do +100°C

Rozmery: 108 x 111 x 35 mm

Hmotnosť: 0,285 kg

Schválenie: EN IP 67, NFPA 1901, FMCSA, CMV, MUTCD (Typ A, C)

Certifikácia: CE, EQC, RoHS, TÜV

Záruka: 24 mesiacov

Výrobky Power Flash a Power Beacon sú navrhnuté a konštruované pre maximalizáciu bezpečnosti Vášho každodenného života. Neuspokojte sa s výrobkami ponúkajúce priemernou bezpečnosť a vyberte si jedno z profesionálnych riešení v podobe výstražného bezpečnostného LED svetla Power Flash a Power Beacon vyrábaných a dodávaných spoločnosťou VeriaTrade.