WI-FI dveřní kukátko Veiu Mini2 champagneWI-FI dveřní kukátko Veiu Mini2 champagne

SET Digitálne dverové Wi-Fi kukátko VEIU MINI 2_A27 (Cooper) + 16GB microSD karta ZADARMO

232,17 €
Skladom

PLU tovaru: S-VEIUMINI_2-CP-SD

Ďalší tovar od výrobcu EQUES
NOVINKA! Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 + 16GB microSD karta ZADARMO je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím. Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 160°. Farba meď (šampanská).

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 + 16GB microSD karta ZADARMO

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 + 16GB microSD karta ZADARMO je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím.

Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Zariadenie sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 2 MPx, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom a vďaka nabíjaciemu lítiovému akumulátoru a slotu pre pamäťové karty sa stará o napájanie zariadenia a ukladanie získaných snímok či videozáznamov do pamäti.

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému získaniu záznamu a upovedomeniu užívateľa prostredníctvom spomínanej aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 160°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, získať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 40 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda potrebné ani náročné a mnohokrát problematické budovanie kabeláže.

Na ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 4.3" a menu kompletne v českom jazyku.

K prenos dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

Eques Veiu mini 2

Technická špecifikácia:
Model: EQA27CP
Kamera: 2.0 MPx CMOS, uhol záberu 160°
Displej: Dotykový LCD, 4.3’’, rozlíšenie 480 x 272
Napájanie: lítiová batéria, 5 000 mAh
Pohotovostný režim: Až 40 dní
Interná pamäť: -
Externá pamäť: Podpora MicroSD kariet (až 32 GB)
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz
Mobilné aplikácie: Android verzia 4.0 a vyššia, iOS 8.0 a vyššia
Šírka dverí: 35 až 110 mm
Priemer otvoru pre montáž: 12 až 58 mm
Rozmery (monitor / kamera): 115 x 87 x 28 mm / priemer 63 x 18 mm
Hmotnosť (monitor / kamera): 245 g / 115 g
Teplota skladovacia / prevádzková: -30°C ~ +60°C / -20°C ~ 50°C
Vlhkosť skladovacia / prevádzková:
10% ~ 85% / 20% ~ 75%
Jazyk menu:
Čeština
Farebné prevedenie:
Champagne (šampanská)

Montáž
Všetko potrebné na montáž digitálneho kukátka vrátane spojovacieho materiálu nájdete vo vnútri každého balenia.

Obsah balenia
Vnútorný LCD monitor, vonkajšia kamera, USB adaptér, USB kábel, 16GB microSD karta, držiak, montážne skrutky 6ks, manuál

Viac informácií nájdete na www.equeshome.eu