WI-FI dveřní kukátko Veiu Pro_SDkartaWI-FI dveřní kukátko Veiu Pro_SDkarta

SET Elektronické digitálne dverové Wi-Fi kukátko VEIU Pro + 16GB microSD karta ZADARMO

387,21 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: S-VEIUPRO-SD

Ďalší tovar od výrobcu EQUES
NOVINKA! TOP Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro + 16GB microSD karta ZADARMO ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím. Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°. Farba meď (šampanská).

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro + 16GB microSD karta ZADARMO

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro + 16GB microSD karta ZADARMO ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným použitím, ktoré ľahko ovládnu aj deti a seniori. Súčasťou balenia 16GB microSD karta ZADARMO!

Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami a prostredníctvom mobilnej aplikácie, dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS, sa s návštevou spojíte kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie sa skladá z vonkajšej časti a vnútorného monitora s veľkosťou 7". Vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 1080p, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom, reproduktorom a kamerou pre vnútorný videorozhovor.

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému získaniu záznamu a upovedomeniu používateľa prostredníctvom aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 10 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 45 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda nutné náročné, a mnohokrát problematické, budovanie kabeláže.

Pre ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 7".

K prenosu dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

Hlavné funkcie:

Technická špecifikácia:


Displej: TFT kapacitný, uhlopriečka 7";
Rozlíšenie monitoru: 1280x720;
Rozlíšenie kamery: 1080p (vonkajšia) / 3Mpx (vnútorná);
Uhol záberu: 180°;
Infračervený prísvit: 850 nm;
IR-Cut filter: Áno
Detekcia pohybu: Áno;
Formát záznamu: MP4;
Vnútorná pamäť: 6GB;
Rozšírenie pamäte: Áno, podpora microSD kariet až do veľkosti 32 GB;
Wi-Fi: Áno (IEEE802.11 b / g / n 2.4 GHz);
Mobilné aplikácie: Áno zadarmo pre Android aj iOS
Interkom: Áno
Dokovacia stanica: Áno
Akumulátor: Li-Pol akumulátor 10 000 mAh;
Výdrž batérie: až 45 dní (pohotovostný režim);
Podporovaná šírka dverí: 35 až 105 mm;
Priemer otvoru vo dverách: 13 až 58 mm;
Rozmery: 195 x 137 x 23 mm (vnútorná časť) / Ø65 x 18 mm (vonkajšia časť);
Materiál: vonkajšia časť - zliatina zinku + plast, farba Copper (meď); vnútorná časť - plast, farba čierna
Teplota skladovacia / prevádzková: -30°C ~ +60°C / -20°C ~ 50°C
Vlhkosť skladovacia / prevádzková:
10% ~ 85% / 20% ~ 75%
Jazyk menu:
Anglický

Obsah balenia:

- vonkajšia kamera,
- vnútorný monitor,
- napájací adaptér,
- dokovacia stanica,
- USB kábel,
- 16GB microSD karta,
- sada skrutiek,
- kryt vnútornej kamery,
- užívateľská príručka,

Rozmery obalu: 305 x 176 x 66 mm
Váha:
1,120 g

 

Viac informácií nájdete www.equeshome.eu