5441EURD5441EURD

Bezpečnostná schránka Master Lock 5441EURD Bluetooth

211,01 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: 5441EURD

Ďalší tovar od výrobcu Master Lock
Táto špeciálna bezpečnostná schránka pre uloženie kľúčov a drobných cenností 5441EURD s možnosťou Bluetooth sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie MasterLock ™ Vault a Bluetooth pripojenie. Je tu možnosť trvalého alebo dočasného zdieľanie prístupu s inými užívateľmi. Schránka je schopná ukladať históriu prístupu a upozorní v prípade neoprávneného prístupu. Schránka umožňuje záložnej otváranie pomocou kombinácie číselnej klávesnice. Dlhá životnosť batérie (2 roky) a LED indikácia jej vybitia. Schránka je vhodná pre uloženie kľúčov a hotovosti. Pre vonkajšie a vnútorné použitie. UPOZORNENIE! Súčasťou manuálu je aj aktivačný kód. Ten si prosím starostlivo uschovajte !!!


data

Bezpečnostná schránka Master Lock 5441EURD Bluetooth

Táto špeciálna schránka pre uloženie kľúčov a drobných cenností 5441EURD sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie MasterLock ™ Vault a Bluetooth pripojenia.
Je tu možnosť trvalého alebo dočasného zdieľania prístupu s inými užívateľmi. Schránka je schopná ukladať históriu prístupu a upozorní v prípade neoprávneného prístupu.
Schránka umožňuje záložné otváranie pomocou kombinácie číselnej klávesnice. Dlhá životnosť batérie (2 roky) a LED indikácia jej vybitia. Schránka je vhodná pre uloženie kľúčov a hotovosti.

Kód: 5441EURD

Prevádzková teplota: -40°C až +50°C

Stupeň ochrany: IP 55

Rozmery (V x Š x H):
vnútorné [mm] 89 x 64 x 44;
vonkajšie [mm] 121 x 76 x 70

Farba: strieborná / čierna

UPOZORNENIE! Súčasťou manuálu je aj aktivačný kód potrebný pre aktiváciu schránky. Tento kód si prosím starostlivo uschovajte pre prípadnú reklamáciu !!!

Bluetooth schránka

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/