Videotelefon Veria 7043+230Videotelefon Veria 7043+230

SET Videotelefón VERIA 7043B biely + vstupná stanica VERIA 230

232,17 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: S-7043B-230

Ďalší tovar od výrobcu VERIA
LCD monitor k domácemu videotelefónu Veria 7043B ponúka možnosť Hands-free / slúchadlového videotelefónu v elegantnom dizajne s 4,3 "displejom, ktorý používa na ovládanie dotykové tlačidla. Ovládanie videotelefónu je jednoduché vďaka menu kompletne v českom jazyku. Súčasťou setu je tiež vstupná / dverná stanica s kamerou VERIA 230.

SET VERIA 7043B + 230 - SADA FAREBNÉHO VIDEOTELEFONU VERIA 7043B S KAMEROVOU VSTUPNOU STANICOU VERIA 230

Domáci videotelefón v elegantnom dizajne sa 4,3 "displejom ponúka možnosť použitia ako hands-free tak aj so slúchadlom s možnosťou pripojenia slúchadla magnetom k telu monitoru. Na ovládanie funkcií monitora fungujú dotykové tlačidlá. Menu videotelefónu je kompletne v českom jazyku.

VERIA 7043 ponúka svojmu užívateľovi komfortnú kombináciu videotelefónu a jednoduchého DVR monitorovacieho systému s možnosťou zachytenie snímky alebo video záznamu využívajúce tak sofistikované funkcie ako je napríklad detekcia pohybu alebo podpora pripojenia externých CCTV kamier pre sledovanie okolia.

V prípade, že chce používateľ z akéhokoľvek dôvodu zaobstarať záznam z týchto externých kamier, postačí stlačiť klávesu pre zachytenie snímky alebo kláves video nahrávanie a obraz je okamžite uložený do internej pamäte alebo na externú pamäťovú kartu. Okrem iného disponuje monitor celým radom doplňujúcich funkcií, medzi ktoré patrí napríklad zanechania a prehrávanie rodinných audio správ, elektronický kalendár, elektronický budík, funkcia fotorámika, možnosť prehrávania hudby vo formáte MP3 atď.

VLASTNOSTI VIDEOTELEFONU:

Monitor: 4,3 palcový ultra tenký, farebný, digitálny LCD monitor s vysokým rozlíšením, slúchadlo s magnetom pre zavesenie k monitoru, monitor je funkčný aj bez použitia slúchadla
Ovládanie: Pomocou dotykových tlačidiel monitora
Menu: v ČESKOM JAZYKU
Farba: Biela
Komunikácia: Hands-free alebo slúchadlová komunikácia so živou a čistou reprodukciou hlasu
Ovládanie elektrického zámku: ÁNO
Ovládanie pojazdu brány: ÁNO
Podpora zachytenie snímok: ÁNO
Podpora videozáznamu: ÁNO - vrátane audia
Automatické a manuálne zachytenie snímok:
Interná pamäť: ÁNO - až na 64 snímok
Podpora pamäťových micro SD kariet: ÁNO až do kapacity 32GB
Vyzváňanie: Výber z 8 polyfónnych tónov zvonenia
Nastavenie tónu zvonenia: Zvlášť pre vstupnú stanicu 1, vstupnej stanici 2 a zvlášť pre monitor.
DVR funkcie: ÁNO Funkcia detekcie pohybu: s možnosťou nastavenia citlivosti
Funkcia zanechania a prehrávanie rodinných audio správ: ÁNO
Automatické zanechania správy: ÁNO
Elektronický budík: ÁNO
Elektronický kalendár: ÁNO
Multimediálne funkcie: Fotorámik, prehrávanie hudby vo formáte MP3
Plynule nastaviteľné parametre monitora: ovládanie hlasitosti hovoru aj zvonenia, jasu, kontrastu a farieb.
Funkcia "Monitorovanie" - náhľad aktuálneho diania v pohľade vstupnej stanice alebo externé CCTV kamery prostredníctvom monitora, bez toho aby došlo k uskutočneniu video hovoru.

Modularita: Možnosť rozšírenia systému o ďalšie monitory, vstupnej stanici či externé CCTV kamery.

Maximálna kapacita monitora VERIA
Variant A: 2 vstupné stanice a 2 CCTV kamery
Variant B: 1 vstupné stanice a 3 CCTV kamery
Maximálna kapacita systému VERIA
Variant A: 1 hlavný monitor, 3 interné monitory, 2 vstupné stanice a 8 CCTV kamier
Variant B: 1 hlavný monitor, 3 interné monitory, 1 vstupnej stanice a 9 CCTV kamier

Systém videotelefónu môže byť nainštalovaný mnohými spôsobmi:
-1 vstupnej stanice pripojená k jednému monitoru
-1 vstupnej stanice k dvom monitorom
-2 vstupnej stanice k jednému monitoru
-2 monitory k dvom vstupným staniciam atď.
Uspokojí potreby všetkých typov rodinných domov.

 

HLAVNÉ FUNKCIE MONITORA:

Prepojenie hovoru
Táto funkcia umožňuje volanie a prenášanie hovoru na ďalšie monitory v systéme. Pokiaľ dôjde k volania zo vstupnej stanice alebo ďalšieho interného monitora, bude Vás o tomto interné monitor informovať prostredníctvom prednastaveného vyzváňacieho tónu a na obrazovke monitora sa zobrazí informačné hlásenie. Po prijatí hovoru bude možné začať komunikovať s užívateľom ďalšieho monitora v systéme alebo návštevníkom pred vstupnou stanicou, uvoľniť elektrický zámok na otvorenie brán, dverí alebo brány.

Funkcia monitorovania
Monitor Veria - 7043 podporuje napríklad pripojiť jednu dvernu/ vstupnu stanicu a až tri externé CCTV kamery, ktoré môžu monitorovať akékoľvek miesto v okolí vášho domu či prevádzky (priestor pre parkovanie áut, hlavný vstup, vstup na pozemok, záhradu atď. ...). Obraz z týchto kamier je možné kedykoľvek jednoducho zobraziť a prepínať iba dvoma dotykmi na obrazovke monitora. Obraz z kamier je automaticky zobrazený na celú obrazovku. Pre nočné sledovanie potom odporúčame inštaláciu kamier veríme s IR prisvietením pre nočné videnie, vďaka ktorým získa užívateľ veľmi dobrý prehľad o okolí domu aj v noci. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a my Vám ochotne a radi s výberom kamery poradíme.

Funkcia "Interný hovor" pre vnútornú komunikáciu medzi ďalšími monitory v systéme Umožňuje cielené volanie na ktorýkoľvek monitor v systéme s možnosťou obojsmernej komunikácie.

Funkcia "Vysielanie" medzi ďalšími monitormi v systéme umožňuje vysielanie do všetkých interných monitorov v systéme bez výberu cieľového monitora. V režime interného vysielania je používateľov hlas prenášaný na reproduktory ostatných monitorov v systéme, avšak užívateľovi nie je umožnené počuť zvuky na strane ostatných monitorov.

Funkcia "Odpočúvanie" ďalších monitorov v systéme ponúka cielený odposluch ktoréhokoľvek monitora v systéme. Počas odposluchu môže užívateľ počuť komunikáciu protistrany, protistrana nebude počuť zvuky na strane užívateľovho monitora.

Funkcia "Nerušiť"
Ak je táto funkcia aktívna, nebude monitor počas režimu prichádzajúceho hovoru alebo vysielanie vydávať vyzváňací tón, ale iba zobrazí obraz prichádzajúceho signálu video kanálu.

Funkcia "Zanechanie a prehrávanie rodinných audio správ"
Táto funkcia umožňuje užívateľovi nahranie, zanechania a prehrávanie desiatok interných správ. Zariadenie tak možno použiť aj ako záznamník pre vaše ďalšie rodinných príslušníkov, ktorí okrem iného uvidia dátum a čas, kedy bol záznam vyhotovený, počet novo zanechaných správ alebo to, či bola správa vyzdvihnutá.

Automatické zanechania správy
Táto funkcia umožní návštevníkovi pre vás zanechať video správu v prípade, že vás doma nezastihol. Zariadenie tiež podporuje možnosť nahrania vlastného odkazu pre "Automatické zanechania správy", ako napríklad: "Dobrý deň, momentálne nie sme doma, prosím zanechajte správu po zaznení tónu".
Táto správa zaznie, ak je aktivovaná funkcia "AUTOMATICKÉ zanechania SPRÁVY" a ak návštevník stlačí tlačidlo volania na vstupnej stanici a užívateľ pred skončením zvonenie nereaguje.

Elektronický budík (alarm) zahŕňa 6 nezávislých intervalov času budenia s možnosťou výberu jedného z 8 tónov budenie zvlášť pre každý interval.

Elektronický kalendár
Zahŕňa kompaktný elektronický kalendár so zobrazením všetkých dní aktuálneho mesiaca, dátumu, času atď.

Fotorámik
V prípade prehrávania obrázku bude aktivovaná funkcia fotorámika a monitor bude postupne zobrazovať jednotlivé snímky umiestnené v adresári na externé pamäťové micro SD karte.

Prehrávanie hudby vo formáte MP3 v prípade prehrávania skladieb bude aktivovaná funkcia jednoduchého mp3 prehrávača a monitor bude postupne prehrávať jednotlivé skladby umiestnené v adresári na externé pamäťové micro SD karte.

Nastaviteľné parametre
Predovšetkým ovládanie hlasitosti hovoru aj zvonenia, času zvonenie, jasu, kontrastu a farieb alebo mierky zobrazenia.


TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Monitor videotelefónu Veria - 7043
Veľkosť: 4,3 "TFT
Vstupné napätie: AC 230 V
Príkon: Pohotovostný stav: <1 W, prevádzka: <9 W
Pripojenie: 4 -drôtový (<60 m 4x0,5 mm;> 60m RG6U-4W)
Rozlíšenie: 480 x 272 bodov (480 TVL)
Ovládanie: Dotykové klávesy
Komunikácia: Hands-free, slúchadlo
Interná / externá pamäť: Áno (64 snímok) voliteľne (SD / SDHC karta 32 GB - nie je súčasťou balenia)
Video / audio impedancia: 75/300 ohm
Video štandard: PAL / NTSC
Vyzváňací tón: Výber z 8 polyfónnych vyzváňacích tónov
Inštalácia: Povrchová montáž
Prevádzková teplota: -10 ° C ~ + 60 ° C
Prevádzková vlhkosť: 0% do 95% RH
Rozmery: 160 x 179 x mm
Schválenie: CE
Záruka: 24 mesiacov

 

VERIA 230 - VONKAJŠIA VSTUPNÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA pre 4vodičový systém domového videotelefónu

Vstupná farebná kamerová jednotka videotelefónu VERIA 230 v elegantnom kovovom anti-vandal prevedení určená pre videotelefóny VERIA. Jednotka disponuje integrovanou kamerou so snímacím čipom CMOS s veľkosťou 1/4" a rozlíšením 700 TVL. Pre snímanie v noci a za znížených svetelných podmienok je jednotka vybavená štvoricou vysoko svietivých LED diód.

Vstupná kamerová jednotka VERIA 230 je vybavená 2 výstupnými reléovými NO (normal open = v pokoji otvorený) kontaktmi. Jeden výstup ovláda dverný elektrický zámok a druhý slúži na ovládanie zariadenia bez prúdovej záťaže, ako je napríklad pojazd elektrickej brány.

Montáž jednotky je vďaka dodávanému spojovaciemu materiálu ľahká a rýchla. Jednotku možno upevniť na rovný povrch, alebo pod uhlom 30° s pomocou kovovej konzoly, ktorá je tiež súčasťou balenia. Vstupná kamerová jednotka VERIA 230 je kompatibilná so všetkými monitormi videotelefónov VERIA.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Kamera: 1/4“ CMOS; farebná; 700 TVL;
Uhol záberu kamery: 110° (horizontálne) a 95° (vertikálne)
Počet tlačidiel: 1
Prepojenie: 4-vodičové (<60 m kábel 4x 0,5 mm; >60 m 4 x 0,5 mm + koax.)
Video signál/impedancia: 1 Vp-p/75 Ohm
Audio signál/impedancia: 300 mVp-p/300 Ohm
Ovládanie zámku: Áno, 1x (NO, 5 ~ 24 V AC/DC, max. 4 A)
Ovládanie pojazdu brány: Áno, 1x (NO, max. 5 mA)
Nočný prísvit: Áno, 4x LED dióda
Priestor pre menovku: Áno
Podsvietenie tlačidiel: Áno
Anti-vandal prevedenie: Áno
Materiál krytu: Hliník
Montáž: Povrchová pomocou upevňovacej konzoly (plochej alebo 30°)
Napájanie/odber: 11 ~ 14 V DC / <3 W
Rozmery: 152 x 55 x 22 mm
Prevádzkové podmienky: -25°C ~ +60°C, vlhkosť nekondenzujúca 0%~95%
Skladovacie podmienky: -30°C ~ +60°C
Schválenie: CE

BALENIE OBSAHUJE:

LCD monitor 7043
Slúchadlo sa šnúrou
Držiak na stenu
Prepojovacie konektory
Vstupné stanicu VERIA 230
Manuál spojovací materiál

Viac informácií nájdete na stránkach výrobcu spoločnosti VERIA.