5440EURD5440EURD

Bezpečnostná schránka Master Lock 5440EURD Bluetooth s okom

206,82 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: 5440EURD

Ďalší tovar od výrobcu Master Lock
Táto špeciálna bezpečnostná schránka s okom 5440EURD s možnosťou Bluetooth sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie MasterLock ™ Vault a Bluetooth pripojenia. Je tu možnosť trvalého alebo dočasného zdieľania prístupu s inými užívateľmi. Schránka je schopná ukladať históriu prístupu a upozorní v prípade neoprávneného prístupu. Schránka umožňuje záložné otváranie pomocou kombinácie číselnej klávesnice. Dlhá životnosť batérie (2 roky) a LED indikácia jej vybitia. Schránka je vhodná na uloženie kľúčov a hotovosti.

data  data

Bezpečnostná schránka s okom Master Lock 5440EURD Bluetooth

Táto špeciálna bezpečnostná schránka s okom na uloženie kľúčov a drobných cenností 5440EURD sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie MasterLock ™ Vault a Bluetooth pripojenia.
Je tu možnosť trvalého alebo dočasného zdieľania prístupu s inými užívateľmi. Schránka je schopná ukladať históriu prístupu a upozorní v prípade neoprávneného prístupu. Odomknutie pomocou Bluetooth® spojenia s chytrým telefónom / tabletom. Bezplatná aplikácia v Apple Store a Google Play.
Schránka umožňuje záložné otváranie pomocou kombinácie číselnej klávesnice. Dlhá životnosť batérie (2 roky) a LED indikácia jej vybitia. Schránka je vhodná pre uloženie kľúčov a hotovosti. Je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie.

Kód: 5440EURD

Prevádzková teplota:
-40°C až +50°C
Stupeň ochrany:
IP 54

Rozmery v mm (V x Š x H):
vnútorné: 94 x 62 x 25
vonkajšie: 183 x 83 x 59

Bluetooth schránka

Pre viac informácií o produktoch a značke MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/