Biometrický zámek 4901EURDHBiometrický zámek 4901EURDH

Biometrický visiaci zámok Master Lock 4901EURDLH

149,15 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: 4901EURDLH

Ďalší tovar od výrobcu Master Lock
NOVINKA! Biometrický zámok Master Lock 4901EURDLH poskytuje maximálnu jednoduchosť použitia a pohodlie, bez strát kľúčov alebo kombinácií, ktoré si musíte pamätať - kľúčom je váš odtlačok prsta. Visiaci zámok podporuje viac odtlačkov prstov, ktoré umožňujú prístup pre viac užívateľov, a ľahko sa nastavuje. Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 8. Cena za kus.

data  data

Biometrický zámok Master Lock 4901EURDLH


Biometrický zámok Master Lock 4901EURDLH
má kovové telo široké 56 mm pre dlhú životnosť. Očko s priemerom 9 mm ponúka zvislú vôľu 51 mm a je vyrobené zo zliatiny bóru, čo ponúka maximálnu odolnosť voči rezaniu. Biometrické rozhranie poskytuje maximálnu jednoduchosť použitia a pohodlie, bez strát kľúčov alebo kombinácií, ktoré si musíte pamätať - kľúčom je váš odtlačok prsta. Visiaci zámok podporuje viac odtlačkov prstov, ktoré umožňujú prístup pre viac používateľov, a ľahko sa nastavuje.

Model 4901EURDLH poskytuje okamžitý prístup s jednoduchou aktiváciou odtlačkov prstov, podporujúcou viac odtlačkov prstov. Ak chcete povoliť zdieľanie prístupu s rodinou, priateľmi alebo zamestnancami v domácom, školskom alebo podnikateľskom prostredí - pridajte až 10 odtlačkov prstov! Visiaci zámok môže byť používaný ako vo vnútri, tak vonku, a je navrhnutý tak aby bol použiteľný za akéhokoľvek počasia. Jednoduché svetelné indikátory identifikujú kľúčové oznámenia, vrátane prijatia odtlačku prsta a upozornenie na vybitie batérie. Vďaka predĺženej životnosti batérie a smerovej klávesnici pre alternatívny prístup poskytuje 4901EURDLH dokonalé riešenie pre všetky potreby zákazníkov.

 
VÝHODY:

Biometrický prístup pre osobné zabezpečenie - váš prst je kľúč!
Podporuje až 10 odtlačkov prstov, umožňuje teda prístup viacerým používateľom.
Záložný prístup podľa predvoľby na klávesnici zámku.
Dvojdielna ochrana proti poveternostným vplyvom pre maximálnu ochranu vonku.
Svetelné indikátory identifikujú kľúčové oznámenia - prijatie odtlačku prsta, upozornenie na vybitie batérie.
Dodáva sa s ľahko vymeniteľnou batériou CR2.


Bezpečnostná trieda Master Lock ™ 8
Rozmery strmeňa (A x B x C mm): 9 x 51 x 23 mm; šírka tela zámku: 56 mm
Farba: čierna

Biometrický visací zámek


Pre viac informácií týkajúcich sa produktov a značky MasterLock kliknite na https://www.master-lock.eu/