Dveřní digitální kukátko veriaDveřní digitální kukátko veria

Elektronické digitálne dverové videokukátko VERIA DDK 5075S CZ

96,51 €
Tovar na sklade

PLU tovaru: VERIA5075

Ďalší tovar od výrobcu VERIA
Elektronické digitálne dverné kukátko VERIA DDK 5075S CZ je revolučným a designovo štýlovým výrobkom, kombinujúcim bezpečnosť a pohodlie. Vonkajšia časť zariadenia s kamerou pri modeli je konštruovaná v antivandal prevedení, s tlačidlom zvončeka ...

Elektronické digitálne dverné kukátko VERIA DDK 5075S CZ je revolučným a designovo štýlovým výrobkom, kombinujúcim bezpečnosť a pohodlie. Vonkajšia časť zariadenia s kamerou pri modeli je konštruovaná v antivandal prevedení, s tlačidlom zvončeka, nočným prisvietením a širokým uhlom záberu až 95°.

Popis produktu

Elektronické digitálne dverné kukátko VERIA DDK 5075S CZ je revolučný a designovo štýlový výrobok, kombinujúci bezpečnosť a pohodlie, udávajúci nový trend v kategórii tohto druhu zariadenia.

Elektronické digitálne kukátko VERIA DDK 5075S CZ disponuje všetkými základnými funkciami ako je funkcia dverového zvončeka, zachytenie snímok alebo video záznamu (po stlačení dverného zvončeka), IR prisvietením pre nočné videnie navyše v novej edícii s konštrukciou proti otrasom.

Mimo štandardné funkcie ponúka elektronické digitálne kukátko VERIA DDK 5075S CZ doplňujúce funkcie ako: rozšírené nastavenia zariadenia, voľbu intervalu dĺžky času video záznamu, zoznam záznamov atď.

LCD displej o veľkosti 2,8 palca prevádza tradične ťažko viditeľný priezor na jasne viditeľný veľký obraz. Širokouhlý objektív so záberom až 95° na vonkajšej časti zariadenia s kamerou ponúka rozšírený pohľad vrátane záznamu videí. Zariadenie je napájané pomocou 3ks alkalickej batérie typu AA.

Elektronické digitálne dverové kukátko s kamerou VERIA DDK 5075S CZ je rozmerovo uspôsobené tak, aby ho bolo možné ľahko vymeniť za existujúce optické kukátko. Stačí len vyskrutkovať pôvodné optické kukátko a inštalovať nové. Celá montáž nezaberie viac ako 5 minút a zvládne ju naozaj každý. Inštalácia nie je nijako zvlášť obmedzená hrúbkou dverí.

 

HLAVNÉ PREDNOSTI A FUNKCIE

Konštrukcia proti otrasom

Digitálne dverné zariadenia VERIA v tejto novej edícii disponujú inovatívnou konštrukciou a flexibilným uchytením DPS proti prenášaniu otrasov, ku ktorým dochádza počas manipulácie (otváranie/zatváranie dverí). Zariadenia bez tejto konštrukcie sú viac náchylné na reklamácie spôsobené mechanickými otrasmi, ktoré sa prejavujú nielen častou poruchovosťou, ale aj významne ovplyvňujú životnosť výrobku.

Stupeň krytia

Vonkajšia časť zariadenia s kamerou je konštruovaná v antivandal prevedení a spĺňa podmienky podľa normy ČSN EN 60529 s krytím IP 54 - odolnosť voči prachu a striekajúcej vode pod tlakom s možnosťou inštalácie do exteriéru.

Automatické a manuálne zachytenie snímky či videa

Funkcia vhodná najmä pre evidenciu návštevníkov, pretože pri stlačení tlačidla zvončeka, bude okamžite zariadením nasnímaná fotografia alebo video záznam (video bez audio stopy) s následným uložením na pamäť v zariadení.

Prísvit

Je určený pre snímanie obrazu počas zhoršenia svetelných podmienok pred vonkajšou časťou zariadenia s kamerou.

Napájanie

Zariadenie je napájané pomocou 3ks alkalickej batérie typu AA.

 

Vlastnosti a funkcie:

2.8" palcový LCD displej pre monitorovanie situácie za dverami

Vonkajšia časť zariadenia s krytím IP54 a možnosťou inštalácie do exteriéru

Dverový zvonček

Vonkajšia časť zariadenia s kamerou v anti-vandal prevedení

Kompletná Česká lokalizácia + manuál v slovenčine na CD

Objektív s prisvietením pre nočné videnie

Napájanie pomocou 3ks alkalickej batérie typu AA

Podpora mikro SD kariet do kapacity 32 GB

Podpora prezerania videa a snímok na displeji zariadenia

Záznamy návštevníkov - zoznam záznamov zoradený podľa dátumu a času

Funkcia hodín a kalendára

Funkcia zachytenia snímok alebo video záznamu (bez audio stopy), pri stlačení dverného zvončeka

Možnosť nastavenia jasu displeja

Možnosť nastavenia času podsvietenia displeja v pohotovostnom režime

 

Balenie obsahuje:

Vnútorná časť zariadenia s displejom VERIA DDK 5075S CZ

Montážne skrutky (dva páry 35 a 65 mm)

Vonkajšia časť zariadenia s kamerou v diskrétnom prevedení (objektív kukátka)

Držiak na upevnenie vonkajšej časti zariadenia k dverám

CD s užívateľskou príručkou a ďalšími informáciami

 

Technická špecifikácia

Displej: Farebný s veľkosťou 2,8 palca

Rozlíšenie displeja: QVGA 320 x 240

Rozlíšenie obrazového snímača kamery: CMOS 0.3 Mpx

Zorný uhol objektívu: 95°

Priemer inštalačného otvoru: V rozmedzí 12 - 58 mm

Vhodné pre dvere: Bez obmedzenia pre všetky štandardy dverí (35 - 105 mm)

Pamäť: Podpora externých mikro SD kariet do 32 GB (mikro SD nie je súčasťou balenia)

Formát zachyteného video záznamu: avi

Formát zachytených snímok: jpg

Napätie: DC 3.5V ~ 5V

Napájanie: 3ks alkalická batéria typu AA (nie je súčasťou balenia)

Pohotovostná doba: až 4 mesiace

Materiál: Kov / plast

Farba: Strieborná

Rozmery vonkajšej jednotky s kamerou: 60 x 60 × 14 mm

Rozmery vnútornej jednotky s LCD displejom: 134 × 76 × 17 mm

Pracovná teplota: 0 °C - +40 °C

Prevádzková vlhkosť: Max 90% relatívnej vlhkosti (RH)

Certifikácia: CE, EQC, RoHS, FCC

Záruka: 24 mesiacov

 

Elektronické digitálne dverné kukátka VERIA - účel využitia

Rad digitálnych dverných priezorov značky VERIA je vďaka svojej technológii, variabilite a funkciám veľmi účinným bezpečnostným doplnkom. S rastúcou kriminalitou v hotelových zariadeniach, panelových a bytových domoch sa stali dverné digitálne kukátka moderným a obľúbeným nástrojom pre zvýšenie bezpečnosti, obzvlášť potom v rodinách s malými deťmi alebo starších ľudí.

Vďaka veľmi jednoduchej montáži, ktorú zvládne takmer každý, možno v priebehu niekoľkých minút bez akýchkoľvek väčších úprav dverí inštalovať elektronické digitálne dverné kukátko VERIA alebo ním nahradiť doterajšie klasické optické kukátko. Postačí existujúce optické kukátko demontovať a inštalovať elektronické do existujúceho otvoru.

Ak ste v minulosti chceli vedieť, kto stojí za dverami, zvoní alebo čo sa za dverami odohráva, museli ste sa priblížiť k dverám s optickým kukátkom a ku priezorníku pritlačiť oko. Pričom Vaše počínanie mohlo byť protistranou odhalené, obzvlášť ak bol tento Váš krok očakávaný.
Pri elektronickom kukátku, prenesie mikro kamera pred dverami v priezorníku obraz na LCD obrazovku umiestnenú na vnútornej strane dverí a umožní Vám zreteľné a nepozorované zobrazenie situácie za dverami. Vyššie rady modelov disponujú aj funkciou obstarania videa, vrátane audio stopy, funkciou interkom, záznamom odkazov alebo ďalšími rozšírenými funkciami v kombinácii s GSM komunikátorom pre vzdialenú komunikáciu s návštevníkom pred vašimi dverami.

Elektronické digitálne kukátka VERIA sú neoceniteľnými pomocníkmi v rodinách s deťmi alebo sú ideálne pre staršie, či invalidné osoby, ktoré majú napríklad problém s výškou klasického dverného kukátka.

 

Výhody elektronických digitálnych priezorov VERIA oproti kamerovým systémom:

a) Nízka obstarávacia cena
b) Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne každý a trvá iba niekoľko málo minút
c) Sú nenápadné a z vonku sa nijako zvlášť nelíšia od bežného optického dverového kukátka
d) neporušiteľnosti - digitálna časť kukátka s optikou a mikro kamerou sa nachádza vo vnútri bytu a tak sa nedá ukradnúť ani štandardnou cestou vážne poškodiť.

Viac informácií sa dozviete na stránkach výrobcu VERIA